המערכת מסתיימת כצפוי. בלי הפתעות. בסופש הבא כנראה תהיה עוד מערכת גשם כנראה. אבל מה שהכי מעניין כרגע זה שליש ראשון של פברואר. אז כל המודלים שומרים על המגמה. גם אצל גפס (שבנתיים לא מראה מפה עם אפיק שנכנס אבל הרמה ממערב ממוקמת במקום מצויין. (המפות לטווח הזה לא מחשבות טוב הרבה פעמים)

וגם ברנקל לסוף הטווח שלו בכיוון הנכון.

נמשיך לעקוב כאן עד סופ"ש הבא שזה יהפוך ממגמה למציאות וטווח ריאלי...

המגמה הכללית נשמרת לגלי אפיקים בשליש ראשון של פברואר. העדכונים האחרונים משהו מבחינת מפות ספציפיות. אבל המגמה נשמרת והתצורה מעניינת. אני מאמין שמחר כבר המודלים שוב יתנו תרחישים.

*לא משהו*

והנה גפס כבר לטווח רלוונטי (162 שעות) האתר הגרמני תקוע ואני לא רגיל לאתר הצרפתי. אבל אפשר לראות בבירור שהוא בכיוון טוב

ואיסי מהבוקר לטווח יותר רחוק... גם נראה טוב. כמו שאמרתי אנחנו עדיין בשלב התרחישים... אי אפשר לדעת על יום מסויים עדיין המודלים לא סגורים איזה אפיק ייכנס וכמה קר הוא יהיה אבל זה יגיע בשליש ראשון של פברואר!. מוזמנים להמשיך לעקוב כאן ולראות איך מערכת נבנת

עדכוני ערב מעולים בכל המודלים לחובבי הגשמים. אפיק בשבת (אפיק לא מפסיק קר) לגבי ההמשך עדכונים פחות טובים לחובבי השלג אצל גפס. אולי יותר מאוחר נראה מייד

rimon866 תודה רבה על העדכונים ,תמיד אני עוקב אחריך ואחרי מרשמלו!emo_01.png

בעזרת ה' החורף ימשיך במלאו עוצמתו.

תודה רבה אביתר וכולם.. ובעזרת השם אחד האפיקים הקרים ייכנס כמו שצריך. גפס שוב לטווח הרחוק מפציץ אבל זה טווח רחוק ממש. נראה מה איסי יראה הערב..

תודה רבה אביתר וכולם.. ובעזרת השם אחד האפיקים הקרים ייכנס כמו שצריך. גפס שוב לטווח הרחוק מפציץ אבל זה טווח רחוק ממש. נראה מה איסי יראה הערב..

אפילו שם אין תמיכה של השכבות הגבוהות. שזאת מגמה שאני שם לב אליה בחורף הנוכחי. כמובן שהכל הולך להשתנות עוד עשרות פעמים עד אז, העיקר שרואים רמה יציבה וחזקה ממערב ואפיקים שיורדים לכיוונינו.

ווינטר. בטווח ההזוי הסוף של המשפט שלך זה כל מה שמעניין ורלוונטי. מיקומים של רמות/אפיקים והעוצמה שלהם+רמת הקור מצפון. אפיק זה בונוס לטווח הזה. ממש לא מעניין מה מפה ספציפית מראה על רמת הקור הנתון מעל ישראל. גם ככה זה טווח שהכל משתנה בו. 

בכל מקרה איסי לטווח הבינוני דיי דומה לגפס נחכה למחר...

רמות/רכסים

איסי די צולע.

עבור לעמוד
, , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר