סעיף 2.היו דיווחים הן רשמיים והן שלא בכל האתרים על של

ג קל בירושלים.לך תראה אותו חודש מראשemo_01.png

הלאה,גוש עציון כל המקומות בהרי המרכז שלג ללא הפסקה כמעט מ10.30 בבוקר.מקומות שהצטבר.לך תראה את זה חודש לפני.

היום הקר בשנה עם כמויות מטורפות ממערכת שהיגיעה בדיוק כפי שנצפתה,חודש מראש.

אני לא נביא ובטח שהכל מבוסס על ידע מקצועי לחלוטין ואם אלו ה"טעויות"שלנו תאמין לי שאני מאושר.

אתה פשוט לא יודע כמה עובדים על תחזית,אתה לא יודע לכמה אנשים אני עונה בפרטי ואתה גם לא יודע כמה אנשים צריכים את השירות שלנו כאן ובכלל ואני נותן אותו בחינם.

מה עוד צדיק?

באופן כללי אני מודע גם שהיא לא מדוייקת במאת האחוזים אבל לך תבנה תחזית חודשית ותגיע למצב של פגיעה באותו יום על אותה מערכת ותיקח בחשבון שאנחנו לא מתנבאים אלא עוסקים רק בפיענוח על סטטוס של מפות ושכלולי מודלים ותבין שאף גוף היום לא מספק רמת אמינות כזו ויש לי עוד הרבההה מה ללמוד והרבהה מאוד מה לשפר ,זה ברור גם לי.

סחטיין על עבודה מצטיינת, נהנת ולומדת מי כל מילה.

כבוד

כמדריך טיולים חייב להגיד תודה רבה למרשמלו. בונה את חודשי החורף לפי התחזיות שלך שמאפשרות תכנון נכון של מסלולים.

מרשמלו אני יודע. מעריך. ומסכים. חוץ מדבר אחד!. לא היה היום שלג בירושלים נקודה! אני יודע שיש כאלה שקוראים לגושי קרח "שלג" וגם לברד הם היו קוראים "שלג" אם הם לא היו יודעים מה זה ברד. אז אם ירד היום שלג בירושלים אז בחיפה השלג נתפס חחח היה שכבה דקה של לבן בחיפה בבוקר. אבל עליך אני יודע שאתה יודע שזה לא שלג קל ולא באוויר! ולכן זה מעצבן שאתה מכבס מילים. רק על זה דיברתי בהקשר שלך

ואגב. גם אם היה יורד שלג נקי בירושלים הרבה זמן ואפילו לא בפסגות. כל עוד זה לא נתפס עדיין קוראים לזה שלג באוויר. וגם אם זה היה קורה (וזה לא קרה) לדבר כזה לא קוראים "שלג בהרים". זה הכל. לא התכוונתי לזלזל בך חלילה. אתה זה שאמרתי לומר את מה שיש

מרשמלו, שלג נקי שיערם לפחות חצי מטר בירושלים, יש לך תאריך שאתה יכול לתת לנו כאן?

זה לא יודע אך בהחלט מערכת שלג מכובדת בשבוע ראשון.הערב תראו את הניצנים הראשונים לא רק בגפס אלא גם באיסי

emo_45.png

תודה וגם על כל העידכונים שלך

תודה רבה מרשמלו על הסבלנות הרבה שיש לך עבורינו ועל ההסברים המובנים לנו

בס"ד.

מרשמלווו עשית לנו את החורף,כמובן שאתה רק שליח מצווה של הבורא יתברך.

הייתי חייב לכתוב משהו, להשתתף בשמחת הגשם, שהקדוש ברוך נתן נותן ויתן בע"ה.emo_38.png

כולנו שמחים בשמחת הגשם גם הצומח והחי.emo_45.png

תודה שייקה וכולם

נו רואים ניצנים אצל איסי או הקנדי?

( אגב הקנדי השנה הכי מוצלח לדעתי הוא פשוט לוקח את כולם בסיבוב בלי הרבה זיגזוגים...)

המודלים כבר סגורים על המערכת הקרובה. מחמישי בלילה עד שישי בצהריים. ייתכן שלג קל בפסגות הגבוהות. ובצפת אולי שלג באוויר לטווח קצר. בירושלים כמו במערכת האחרונה לא נראה שלג. מקסימום חלקיקי קרח קטנים מעורבים בשישי בבוקר לטוח קצר. 

ולגבי השלג לשליש ראשון של פברואר שאני עוקב אחריו משבוע שעבר. אני מאמין שכבר הערב גפס יתן תרחישים מסויימים לאפיקים! נעדכן...

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר