הקנדי בשיפור, בסך הכל ביחס לבוקר כל המודלים (בלי ברנקל, צר לי סאת מערכת שאני צריך הרבה מידע ביניים שאין לו) בשיפור ניכר. המודלים שהעדכנו גם בהצריים בהתמתנות מסוימת ביחס לצהריים.

עדכון הבוקר של איסי היה מאוד קיצוני והסיכוי להתמתנות הוא רב, אך יחד עם זאת נקווה שהוא לא יישאר לבד וייתן גם הוא הקצנה ביחס לבוקר.emo_04.png

emo_45.png נראה מה יהיה לאיסי לומר הערב... ה96 שלו יגיד הכל

הנה ה120 שלו מאתמול שנוכל לראות את ההבדלים...

יותר בעייתי לצערי. ובטח יותר מהבוקר

לסיכום אחרי בדיקה קצרה.. הקנדי היחיד שהשתפר. כל השאר פחות טובים. העדכונים הקרובים יקבעו את האופי של המערכת. הכל ממש גבולי... אני אשתדל להמשיך לעדכן

שווה לשים עין על קוסמו, אם הוא יראה משקעים לא זניחים, זאת אומרת שאולי מבחינתו כן יש התמערבות וכניסה של הגל השני.

לסיכום אחרי בדיקה קצרה.. הקנדי היחיד שהשתפר. כל השאר פחות טובים. העדכונים הקרובים יקבעו את האופי של המערכת. הכל ממש גבולי... אני אשתדל להמשיך לעדכן

בנוגע לשבת,  נראה שהתרחיש הוא לשלג בהרי הצפון ובדגש מעל 1000-950 מטר.

יום ראשון לאחר עדכון בוקר מוצלח של איסי,  הפעם הקנדי הוא המודל התורן עם התרחיש הקיצוני.

בכל מקרה סינופטיקה כזו עדינה כמו שיש ליום ראשון למודלים קשה לזהות,  לכן מומלץ לפתוח שרשורי עדכונים גם בימים הקרובים.

אני פחות אופטימי,  אך בכל זאת כשדבר לא סגור הוא לא סגור וישנם עוד שינויים שאפשריים בטווח הזה שיכולים לשנות הרבה.

אני לא מאמין cb בדיוק נכנסתי וראיתי שאתה מחובר. התחלתי לכתוב לך בסיכום שלך (בשרשור שלך) שאנחנו צריכים את העזרה שלך חחח. תודה על הסיכום.

בכל מקרה באמת מצב מעצבן וגבולי. עדיין הכל יכול להיות

האם יש עדכוני בוקר??

היו ודווחו

רימון התייחס אליהם כאן

rimon866 , , תעשו איזה סיכומון קטן למה שצפוי בימים הקרובים תודה

ממתינים רימונציק

אני חושב שגפס בדרך להקצנה,

הגרמני יותר טוב מהבוקר אך קצת פחות מהצהריים.

גם הקנדי עם הדרמה!

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר