זהו חברים.המודלים איתנו

מרשמלו מנסיונך ג'פס צפוי להתמזרח יותר במהלך שלו?

מנהל הפורום
1000+

אין ככ צורך בהתמזרחות אלא בהתעמקות ומעט הדרמה על מנת שיקרו שני הדברים הבאים.

א.כך יקרה שהשקע ימוקם במקום קרוב יותר אלינו ואז הדרומיות לא יכניסו את המשקעים מאוחר מידי למרכז ולפנים הארץ.

ב.יווצר מסדרון אויר קר מאוד מצפון מערב אלינו והסיכוי לרום שלג נמוך יותר מ1100מ שקיים כרגע ורק בצפון ופתח אפשרויות של מס שעות למרכז.

תודה איש

מנהל הפורום
1000+

וואו כל הכבוד

חברים,כדאי מאוווד להיצמד לכאן.לכל מי שכתב בפרטי יכולים להעלות כאן שאלות.המודלים מתיישרים עם המודל שלנו.

חברים,כדאי מאוווד להיצמד לכאן.לכל מי שכתב בפרטי יכולים להעלות כאן שאלות.המודלים מתיישרים עם המודל שלנו.

אכן, אבל כנראה מדובר על שלג קל במקרה הטוב ביותר קשה לי להאמין שנקבל יותר (אני משאר שאתה מדבר על מה שרואים כרגע בסופש). אני דווקא יותר מתלהב מכמויות הגשם הגדולות שצפויות לרדת בדרום אם התרחיש אכן יתרחש. 

אכן, אבל כנראה מדובר על שלג קל במקרה הטוב ביותר קשה לי להאמין שנקבל יותר (אני משאר שאתה מדבר על מה שרואים כרגע בסופש). אני דווקא יותר מתלהב מכמויות הגשם הגדולות שצפויות לרדת בדרום אם התרחיש אכן יתרחש. 

גם לא קל. הסיכויים הגבוהים זה שלג באוויר מ850 מ. מ1000 מטר אולי יכול להערם ס"מ בודד או שניים. ברור שזה קצר וגבולי ואו כן או לא. אבל זה מה יש כרגע

מרשמלו כל המודלים מראים הפוגה דרמתית וממושכת אחרי סופש. אני יודע שאתה ספציפית מסתמך על נתונים שהם מעבר למודלים. אבל אתה יכול להסביר לי על מה מדברים שאר "החזאים" שאומרים שמאמצע החודש יהיה שלג? בנתיים זה נראה הפוך במודלים. או שהם מעתיקים ממך או שאני מפספס משהו? לפי המודים יש רמה שיושבת עלינו ולא מוכנה לזוז (מיד אחרי האפיק הקר המדובר של סופש

מערכת נוספת כפי שכתבתי בתחזית גם ב 14.1

rimon866 אין שום רמה מעלינו כי הרמה מעל אירופה אתה לא יודע לזהות באג שאתה רואה אותו איך יהיה פה רמה שוב הקור מסרב לחזור לארצות הברית הצחקת אותי שתהיה מגמה ל5 ימים תדבר איתי כרגע קשקוש מלבושש

rimon866 אין שום רמה מעלינו כי הרמה מעל אירופה אתה לא יודע לזהות באג שאתה רואה אותו איך יהיה פה רמה שוב הקור מסרב לחזור לארצות הברית הצחקת אותי שתהיה מגמה ל5 ימים תדבר איתי כרגע קשקוש מלבושש

גם אני רוצה שלג. זה הסיבה העיקרית שאני חובב מזג אוויר. אבל יש עובדות ויש חלומות. רמה לא זקוקה ל"מגמה" בדיוק מהסיבה שהיא יציבה! זה הסיבה שבקייץ הרבה יותר קל לחזות מאשר בחורף. אפיק הוא לא יציב ומאותה סיבה שהוא לא יציב אי אפשר לחזות אותו כי הוא יכול לברוח בשניה. לכן מתי שהמודלים מראים הפוגה הם יותר אמינים גם אם זה טווח רחוק. תבדילי בין רצונות לעובדות

לצפיה ב-'לא בשבועים הקרובים, אבל בטוח בעוד 12 שבועות...'

אין סיכוי לא בשבועים הקרובים, להפסקה של הגשם אבל בטוח בעוד 12 שבועות...
 שום רמה ושום נעליםם   על מה אתה מדבר הוורטקס מראה אנהו =חיובי זה לא מביא שום רמההההההה כלום עלינו rimon866

rimon866 תראה מה רשמתי לך רמה חייבת אנהו שלילי להתק'ייםם   כי  אנהו חיוביי זה אפקיות אצלנו שמתמשכת 

הם בכלל לא אמינים אף פעם בטטוח הרחוק זה הטעות שלך אף פעםם

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר