ינואר סוער צפוי כנסו 31.12

סוף שבוע גשום. עיקר כובד משקלו הסוערת של ינואר יחל מאמצע החודש. מגמת הדרמה של אפיקים פולאריים מצפון תגרום לגלי גשם קור ולא מן הנמנע שלג בהרים. המצב הסינופטי ישהה מעלינו בהפוגות  גם תחילת פברואר בסימן זה. נעקוב ונמתין. 

תודה על ההודעה המשמחת, הייתי צריך את זה לאחר עדכון ערב הנוכחי.

זוהי המגמה שניצפתה כבר כמה שבועות אחורה. לכן  צריך לעקוב בהקפדה. המודלים משתוללים. 

עדכון הערב. אין שינוי להודעההראשונה. מעניין בעיקר מאמצע החודש והלאה

תגיד את זה למודלים ההזוים

העיניים נשואות לקראת אמצע- שליש שלישי של החודש. נכון לעכשיו אין שינוי מהותי אוויר קר מאד מצפון יגלוש לעבר ישראל. המודלים יעלו על זה במהלך השבוע. 

אוקיי

תודה מחכים!

43 ממ בירושלים עד כה. 

ימים מרתקים לפנינו. מן הנתנונים האחרונים ינואר ישבור שיאי גשם וקור. ושוב שלג בהרי הצפון המרכז ואף בפסגות הרי בנגב .מעקכות קרות לפחות עד תיחלת פברואר  אלו יבואו בהפוגות.  פברואר יכול להפתיע גם אולם לא כפי שנחווה החודש. מה גם שחלקו צפוי להיות חמים יחסית  זוהי התמונה נכון להבוקר. חשוב להתעדכן  המודלים מתפרעים  אמינות 48 שעות לפני. מגמות 96 שעות לפני 

המודלים מתחילים להראות את האפיק הפולארי החל אמצע שליש שלישי של החודש. על פי הנתונים לבוקר זה. 2 מערכות שלג בהרים החודש. האחת אמצע שליש שלישי  אך הממעותית לקראת סוף החודש.   לגבי סוף השבוע יתכן מעורב בפסגות המרכז. ושלג קל בפסגות הצפון. ושוב לעקוב פרמטרים משתנים המגמה נשמרת 

emo_45.png

הצלחתי לקרוא emo_11.pngemo_02.png

הקלדה מהפלא מהירה לפעמים ישנן טעויות כתיב סליחה.  שלג יתכן בסביבות השליש השלישי. ובסוף החודש. המשמעותי כנראה לקראת סוף החודש. אינני נוקט בתאריכים . 

emo_45.png דבר ראשון כל הכבוד שאתה לא נוקט תאריכים. זה סתם מבלבל ומטעה. דבר שני הפעם אני מסכים איתך ששבוע הבא יהיה יבש יחסית בניגוד לכל אלו שאומרים ש"שלג לקראת אמצע החודש". אם יהיה שלג לפני אמצע החודש שה יהיה בסופש הזה! אם לא זה יהיה אחרי שבת בעוד שבועיים. לא שבוע הבא לדעתי.

תודה רבה דני על התחזיות

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר