עדכוני מודלים יום שלישי

בוקר טוב

לסופ"ש העסק מתחיל להיסגר. מערכת חורפית קרה. לא משהו מיוחד אבל הכי קרה שהיית עד עכשיו (משקעים פחות מהקודמת)

ולשבוע הבא זה איסי (וברנקל לסוף בטווח) עם אופציה להפתעות מול גפס והקנדי שהם בכיוון אחר לגמרי. צריך לחכות ולראות מי יתקפל בסוף

מהלך מאוד שברירי לשבוע הבא, כל תזוזה קטנה יכולה לגרום למערכת חזקה מאיטליה עד אלינו. קשה לי להאמין שכולם התקפלו לכיוון של גפס לחלוטין כמו שהיה שבוע שעבר, אבל גם קשה לי להאמין שנקבל את מה שהביא איסי. לדעתי נקבל משהו בין לבין כאשר יש נטייה חזקה לכיוון של איסי.

דרך אגב גפס בעדכון לילה לטווח של 384 שעות עם שלג בכל הארץ חחחח. 

גפס נשאר בכיוון אחר לגמרי מאיסי וגרועע לשבוע הבא.

אגב לא ראיתי אתמול עדכון לילה אבל באמת מפה נדירה מה שהוא הראה אתמול ל384 חחח כמובן שהוא ביטל את זה לגמרי כבר בבוקר. 

מהלך מאוד שברירי לשבוע הבא, כל תזוזה קטנה יכולה לגרום למערכת חזקה מאיטליה עד אלינו. קשה לי להאמין שכולם התקפלו לכיוון של גפס לחלוטין כמו שהיה שבוע שעבר, אבל גם קשה לי להאמין שנקבל את מה שהביא איסי. לדעתי נקבל משהו בין לבין כאשר יש נטייה חזקה לכיוון של איסי.

דרך אגב גפס בעדכון לילה לטווח של 384 שעות עם שלג בכל הארץ חחחח. 

חחחחחחחחח לא מ אמין שאני קורא את זה

cfs מקצין את הצפי שלו לינואר וגם לפברואר.

לפיו ינואר גשום מאוד וקר בכל הארץ. למודל יש נטייה לחום (ז"א הוא אף פעם כמעט לא חוזה קור).

תכלס רק המערכת עד תחילת שבוע הבא כולל אמורה להביא לאיזה 40%~ מרחבי לצפון.

הלוואיי ויהיה שלג בכל הארץ זה חלום חח

הלוואיי ויהיה שלג בכל הארץ זה חלום חח

ברור רק הסיכוי שהחלום הזה יתממש הוא סיכוי אפסי אלה אם כן משהו יתהפך ב 180 מעלות באטמוספרה חחח

מסתבר בכמו תמיד בסוף איסי יתקפל .....(לפחות חלקית)(:

גפס נשאר בשלו להפוגה בשבוע הבא. גם ברנקל שינה תצורה אז הגיוני שגם איסי יתקפל

נו מרשמלו---

תעודד קצת

איסי נישאר על מערכת שבוע הבא....

רק בינתיים אין שם שלג )-:

עדכון צהריים של הגרמני לא מראה שלג בהרים, בניגוד למה שתקראו במקומות אחרים. אחרי ה120 שעות האפיק כנראה ינוע צפונה בגלל אפיק שיורד באזור אנגליה.

לפי גפס בצהריים כמות אדירה של גשם ב10 הימים הקרוביםת אפיק סוער שעושה מסלול ימי שלדעתי ביחד עם המערכת של שבת ראשון סוגר את ממוצע ינואר.

אני אישית מעדיף את המהלך של גפס יש לו יותר פוטנציאל להמשך והוא גם יגרום לי להפסיק לחשוש לגבי מצב המשקעים לשנה הנוכחית.

למען האמת אני לא בטוח לגבי ההמשך של האפיק אצל הגרמני, אבל את אוהב את גפס יותר בכל מקרה.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר