צפירת הרגעה. החל ממחר חורף ומה עם שלג בהרים ? כנסו 24.12

החל ממחר חורף. הוא יימשך בהפוגות  קצרות לאורך כל חודש ינואר. 3 גלי קור צפויים כפי שציינתי. המשמעותי שבניהם  החל מהשבוע האחרון של החודש. השלג בא יבוא להרי הצפון המרכז ולפסגות הרי הנגב כנראה שעוד בינואר.לא מן הנמנע שאולי יותר מפעם אחת. תמתינו אם לא היום אז מחר אם לא מחר אז מחרתיים. ושוב לעקוב לעקוב לעקוב. ינואר יפתיע. אולי על חשבון חלק מפברואר. 

 או שאולי לא על חשבון פברואר מי יודע 

ינואר: מערכת נוספת לקראת השבוע הראשון. לאחר מס ימים מערכת כנראה שצטיב עם המרכז . החל מאמצע החודש פלוס מינוס נכנס לדיגרה של אוויר קר מצפון אשר יגלוש לאזורינו. אפשרות לשלג בהרים מהחצי השני של החודש והלאה באחת הפעמים . לא מן הנמנע שעד ראשית פברואר יתכן שלג. הכל בגלל גלי אוויר פולארי מצפון. נעקוב ונעדכן. חג אורים שמח 

תודה 

אני מבין שהשבוע הבא ירד מהפרק בקטע של שלג או מערכת חזקה...

לא לגמרי כרגע יש בעיית דו שקע שמפריעה לעסק להכנס כמו שצריך לקראת סופש הבא כל שינוי קטן יגרור מערכת רצינית מאוד

מנהל הפורום
1000+

shalgon120  ממש ממש אבל ממש לא ירד תראה איזה בועת קור מטורפת יש מלא זמן להקצנות שלג אתה לא יכול לדעת ראש מעבר ליומים תלמד

לא צפוי שלג  חוץ מעט מהחרמון בשבוע הבא.

ישנו סיכוי לא רע חהתחזקות מערכת הגשם שתחל ביום חמישי . העמקת אפיק  סוג של המשך המערכת של סוף השבוע. תגרור להתחזקות הגשמים וקור לקראת תחילת השבוע הבא. יש לעקוב.  בנתיים השמרת המגמה למערכת קרה במיוחד קצת אחרי אמצע ינואר  ואחת לקראת סופו. 

מן הנתונים האחרונים להיום נראה כי מערכת קרה ומושלגת עשוייה לפקוד את הרי הארץ באמצע החודש פלוס מינוס. יש לעקוב  התרחישים משתנים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר