שבוע טוב,תחזית חודש דצמבר יוצאת לדרך,בהצלחה!

לפני הכל חייבים למען הסדר הטוב להודות.

תחזית חודש נובמבר לא התממשה.אמנם לא הייתה תחזית לחודש קר,אך בהחלט על פי הערכות שנתתי והערכתי שהחודש יסתיים כממוצע התבדתי,האכזבה מחודש זה אכן קיימת וזאת לאור העובדה שלכל אורך הדרך ואף צודש לפני כן לקחתי את המערכת של סוף החודש כמערכת משמעותית אך היא לא הייתה כזו ואף הייתה רחוקה מזה.

מערכת זו הייתה בת 3 ימים והייתה עפ התחזית לסדר את הממוצעים שגם כך לא גבוהים לחודש זה אך לא הייתה מספיק עמוקה ורק גירדה אותנו והותירה כמויות מכובדות אצל שכנותינו מצפון.יש לציין שקשה מאוד לתת מעבר למגמה בחודש נובמבר כאשר תזוזה של 150קמ לכאן או לשם עשויה לחרוץ חודש שלם האם יהא שחון או ממוצע.

בכל אופן אין תירוצים אך תחזיתנו הייתה אחת חודש לאחור עם ראיית המערכת אך לא היטבנו לקחת בחשבון את חולשותיה.

הצפי שנתתי כאן לחודש דצמבר עם תאריך נקוב למערכת חורפית ראשונה(על אף שעדיין לא חורף)אכן כבר נצפית במודלים.בתאריך 8.12 (טווח סטייה יום לכאן או לשם),אכן יגיע אפיק קר לאזורנו ,גשמים חזקים רוחות וטמפ נמוכות (שהיו עד עתה)ישררו ברחבי הארץ ושלג ראשון בחרמון.

מערכת זו תהווה כיריית פתיחה לבאות אחריה.

ברשותכם אני מתייחס למערכות עיקריות לחודש דצמבר,לא לריקושטים או שקעים מתונים אשר כידוע עשויים לצוץ בין המערכות.

12-14 לחודש מתעמק שוב אפיק ממערב אשר יגרמו למערת הדומה לקודמתה.19-23 אפיק קר נוסף,ולקראת סוף החודש ככל הנראה בשבוע האחרון אפיק צפן מערבי קר מאוד אשר סיכויין לגרום למע קיצונית(קרה,שלג בהרים)גבוהים,אחריה נעקוב ונעדכן.

כל זה מדוע?

היחלשות רמה מעל אזורנו,יחד עם תזוזת גרעין הקור והשקעים העמוקים ממערב היבשת למזרחה,הם אלו שיגרמו לשינוי קיצוני בזרימות ובסינופטיקה מעל אזורנו.

סיכום:

חודש דצמבר גשום וקר,מערכת קיצונית אחת צפויה ללוות אותנו בו ,מערכת חורפית אמיתית ראשונה כפי שהזכרנו מזמן8.12.

תהנו ובהצלחה לכולנו.

שבוע טוב ומבורך.

המון המון תודה איש יקר על כך שאתה מקדיש לנו מזמנך לתת תחזיות ארוכות טווח ויהי רצון שיתגשם כפי שכתבת ואף יותר

תודה רבה מחכים.......

עדיפות לשלג בצפת ........(:

תודה מרשמלו על תחזית חודש דצמבר ושבוע טוב ומבורך לכלל חברי הפורום.emo_45.png

תודה רבה מרשמלו וכולנו תקווה לחורף גשום ומושלג

ואחרי התחזית המפורטת והמבורכת נשאר רק להתפלל לבורא עולם שתתגשם תרתי משמע

תודה רבה מרשמלו!! ולא קשור קצת - אבל הגעתי ל 700 הודעות!

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

תודה רבה מרשמלו מי יתן ותצליח לטובת כולנו

מנהל הפורום
1000+

תודה רבה מרשמלו!! ולא קשור קצת - אבל הגעתי ל 700 הודעות!

מזל טוב 

מנהל הפורום
1000+

תודה רבה מרשמלו אנחנו נמתין בסבלנות.

מי יתן והתחזית הזו תתממש.

כל הכבוד מרשמלו על הקינות שלך

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם ,

תודה רבה מרשמלו על ההשקעה ולא משנה אם תקלע בתחזית או לא עצם זה שאתה משתף לוקח סיכונים (כי זה מדע לא מדוייק) ולא בורח מאחריות בשום מצב וממשיך בדרך שלך צריך להעריך אותך יותר ויותר אבל ברור לי שאתה תקלע באחוזים גבוהים כמו שהיה עד היום emo_45.png . רק בקשה קטנה תארגן לי שלג בדלית אל כרמל emo_02.png

שיהיה יום רגוע ומבורך לכולם 

חחח...אני לא מארגן,הוא למעלה מארגן.אני רק יכול להגיד לך מה הוא מארגן ומשתדל לעשות את זה לפני כולם בשביל שתדעו את זה ראשונים.

חחח ברור אחינו , הוא ורק הוא מארגן הכל ...

אתה עושה עבודת קודש הן עבור החובבים כמוני והן עבור אחרים שמשתמשים במידע לכל מיני התארגנויות

אז תבורך על הכל   emo_45.png

אני מקווה שתהיה שנה מבורכת כמו קודמתה ועל הדרך נתראה קצת לבן בכרמל emo_02.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר