סביב 8 לדצמבר אפיק רום עמוק מעל אזורנו!!

אלו נצונים ראשוניים ואת התחזית במלואה נעדכן בסוף חודש זה.

מרשמלו להכין שמפניות? סתם צוחק פשוט הייתי חייב. נחכה בסבלנות

מנהל הפורום
1000+

להכין חברי?לפתוח!

על מה אנחנו מדברים כבר חודש שלם כאן כנגד כל המודלים שבעולם?emo_02.png

אין כל כך מה לפתוח שמפניה עד שיראו תשינוי סינופטי שאתה מדבר עליו במפות אירופה תרוכס אין ספק 

אני לא נלחם נגד אף אחד, נובמבר כרגע הוא חודש גמור- עד שיוכח אחרת.

תמתין-יוכח

ברק סבג לקבור את נובמבר עד שלא הגעת לסוף שלו זה מעשה מטופש איך אומרים תיכף אירופה מתרכסת ותראה מה יקרה מאמצע שבוע הבא אתה תכאל תכובעע ממש  לא גמורר

אתם מדברים על חודש ממוצע, לכך שעוד יירד גשם החודש אני לוקח בחשבון השאלה באיזה אופן

ממוצע גשמים לנובמבר הוא כ75ממ בתל אביב

65ממ בחיפה

58ממ בירושלים.

נתתי צפי לכך שמערכת שלפני סוף החודש תכסה או כמעט תכסה ממוצע זה.

יש לקחת בחשבון שעל מנת לסגור בערך פערים אלו(פרט לאזורים מסויימים בדרום,מצפה רמון ירוחם והסביבה שמזמן עברו ממוצע זה),חסרים סהכ כ45 ממ באזור תל אביב וחיפה ומעט יותר בירושלים והסביבה.

מס ימי גשם כפי שנתתי בתחזית החודשית ירדו לקראת סוף החודש ויקרבו אותנו לממוצעים הללו ללא צל של ספק.מה אחכ?הרבה מערכות .

המשיכו לעקוב כאן.ישנן הפתעות לדצמבר.

אנחנו ממתינים כבר בקוצר רוח 

סוף החודש מתקרב.emo_45.png

מוכנים ל8.12???

אחרי נובמבר כזה עלוב מוכנים להכל

אז עכשיו זה 8/12 ונובמבר הס מלהזכיר?

היכן התחזיות לנובמבר באזור הממוצע בחלק גדול מהאזורים? קצת גשם בשבוע הבא לא ימחק את נובמבר שיזכר כאחד מהגרועים.

המודלים זו בדיחה עצובה.

אמת ויציב.התחזית הייתה למס ימי גשם שיביאו אותנו קרוב לממוצע ברוב האזורים,ולא לנובמבר שחון ,כך כתבתי לפני חודש.המפות גם הן אשרו זאת עד הבוקר ונחלשו בערב אך החודש לא הסתיים,לא הכחשתי שזו תחזית שניתנה.

8.12 לא קשור לעניין זה צפי שלי שעליו ארחיב בהמשך למזג אויר סוער.היכן בדיוק הבעיה כאן?

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר