shais000 ואתה כאילו מתעקש אנחנו בסתיו יש סימנים להתרכסות אירופה בתחילת דצמבר אז תהכרזות שלך לחורף גשום תשמור למרץ כי נמאס 

אף אחד לא מכריח את mali להיכנס לפורום

rafi_magid  אף אחד לא ביקש סנגוריה ממך 

חברה תירגעו.יש הרבהה אקשן בדצמבר לא כדאי לריב.

מרשמלו הכל בסדר יש פה אנשים שמחפשים להתסיס בכונה נתעלם

מאלי/יפעת הדבר היחיד שנמאס ממנו זה מהאופטימיזם שאת מנסה להטיף כאן לכולם בפורום בסיסטמה חוזרת, כאילו "ברור ומובן מאליו שהברירה הטבעית היא חורף גשום בישראל כאילה דה?" 

אסתפק בזה.

shais000 נשמה תאמין במה שבא לך כל אחד והאמונה שלו לסרוע אופטימיות זה יותר טוב למזרוע פשמימות רעל וארס כמו שעושה פה אדון ברק סבג אתה תאמין במה שבא לך אני דוגלת אופטימיזם להגיד שתהיה בצורת בגלל מה שאנחנו עוברים הנחת יסוד מטעית למה? חכה ותבין  יש אפ''קט הפרפר אם אתה מכיר תקרא לזה בויקפדיה ותבין למה אני חושבת שכן יהיה גשם בסוף 

חברים.גלשתם.מי שחושב שמישהו מטיל כאן קוביה אצלו הבעיה.תקראו תחזית,תלמדו אותה ואחכ גם תבקרו,דבר שכולכם יודעים שאני אפילו מעוניין בו,אך אנא מכם,תהיו עניניים.חבל שכך.

תודה מרשמלו

shais000 נשמה תאמין במה שבא לך כל אחד והאמונה שלו לסרוע אופטימיות זה יותר טוב למזרוע פשמימות רעל וארס כמו שעושה פה אדון ברק סבג אתה תאמין במה שבא לך אני דוגלת אופטימיזם להגיד שתהיה בצורת בגלל מה שאנחנו עוברים הנחת יסוד מטעית למה? חכה ותבין  יש אפ''קט הפרפר אם אתה מכיר תקרא לזה בויקפדיה ותבין למה אני חושבת שכן יהיה גשם בסוף 

אופטימיות היא דבר חיובי אבל כמו כל דבר, צריכה להתקיים במינון הנכון והריאלי.

אחרת, אנשים מפתחים תקוות (כמוני, בעבר) ונוחלים אכזבות קשות. 

ואני מודה שעד לפני מס' שנים ולא פעם, קראתי כאן תחזיות אופטימיות שהחורף והסערות בדרך והכל התנפץ לי פעם אחר פעם.

ומרמשלו בלי קשר לנאמר לעיל, מעריך מאוד את פועלך.

שיש,הארועים כארועים מבחינת תאריכים עומדים על אחוזים שאינם מבוטלים חודש לפני.כאשר היו טעויות  בם קרו אך לאחר שהמודלים הראו תרחיש עליו דיברנו גם הם אך באיחור ואם לא קרה הם טעו שבוע לפני ואנחנו חודש לפני.

גש לארכיון כאן ו..כאן בלבד סערת דצמבר עלתה לכותרות זמן רב לפני כולם,כך גם שאר סערות שהיו קריטיות בסופו של דבר אובחנו מראש.יש גם טעויות ואף אחד לא מכחיש אותם.

הנה זה מגיע גם במפות.החורף על פתחינו

אכן כן ידידי והשאלה הגדולה אם שקע ארור שירד במערב אירופה לא יהרוס לנו את הגלישה של האוויר הקר הנכסף

מנהל הפורום
1000+

אילן חברי היקר.

צודק,הכל יכול לקרות במייחד לאור העובדה שמי שישים לב יראה שהשקעים עמוקים מאוד ולכן מושכים אליהם המון אנרגיה.

בכל מקרה אי אפשר לצפות בעונת החורף שלא יהיו כאלו,העניין המסובך הוא השקעים הסמוכים (ביצי השור)וגם הם קיימים.

יחד עם זאת גרעין הקור מתמזרח המערכות מגיעות לכל מקום באירופה ומזרחה,החסימה נעלמת כליל ודצמבר כפי שציפינו כבר יביא בשבוע הראשון מע חורפית למהדרין.כנגד כל ארור יהיו בעה שניים ברוכים.אל דאגה

בגלל הזרימות מעבר גל הרוסבי ממערב היבשת, למזרחה במהלך שבוע הבא, התנתקות מהשקע רום והבועת הקור תישאר  באזור דרום מערב ארופה וצפון מערב אפריקה. ומכאן הפתח לפוטנציאל המערכת. עונה לך על השאלה  ilancohen33

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר