ערב טוב.השינוי המיוחל מגיע.מערכות גשומות בדרך!

לאחר אוקטובר פעיל(כ12 ימי גשם),התחלנו את חודש נובמבר עם יובש ניכר עקב אזור לחץ גבוה שהשתרע עמוק לתוך מזרח אירופה ועקב כך הזרימות כאן היו מזרחיות ויבשות.המפות ניבאו שחורות אך למרות זאת תחזיתנו שנכתבה בתחילת החודש דיברה על שינוי ניכר רק במחציתו.אכן כך,ירידת לחץ מצפון לנו תאפשר התפתחות מזג פעיל באזורנו וזה יקרה בדיוק! במחצית החודש.

גשמים מקומיים בעוצמה בינונית ומעלה ירדו הן ביום ו והן בשבת עד אחהצ ברוב האזורים כאשר המדידות בחלק מן התחנות יגיע גם ל20 ממ וזה לא רע.

יחד עם זאת לא נשכח שבמערב היבשת אפיק עמוק ומערכת שקעים מורכבת משאירה שם את כובד המשקל והדבר טבעי לחלוטין לפרק זמן זה.

באזורנו לאחר מערכת זו ישרור אזור לחץ גבוה שינסה להרים ראש ויגיע עמוק אל תוך צפון מזרח אירופה אך הוא לא ישרוד יותר מ3 ימים ויפנה מקומו לקראת אותה מערכת חזקה עליה דיברנו כבר מס פעמים הצפויה לפקוד את אזורנו ממש לקראת סוף החודש.מערכת זו יחד עם המערכת הקרובה יסגרו את פערי חודש נובמבר כמעט בכל אתר ואתר והחודש יזכר אולי כחם מן הממוצע אך לא שחון אלא גשום כפי הממוצע.

שליש אחרון של נובמבר יהיה כבר קריר וכפי הנראה המערכת של סוף החודש תהיה מורכבת מחיבור של שתי מערכות שונות ועל כן צפויה גם להיות פעילה ונרחבת ובתוכה כמובן סכנת שטפונות חמורה.

זה המקום לשוב ולהזכיר את דצבר שעפ הצפי הקודם שנתתי צפוי להיות מורכב גשום ופורה ואף קר יחסית וכל שנותר הוא להיאחז בציפיה לחורף כפי שחורף אמיתי אמור להיות.בהצלחה לכולם וערב טוב.

תודה איש כל הכבוד על ההשקעה

מנהל הפורום
1000+

תודה מרשמלו על ההסבר.emo_45.png

תודה רבה על ההסבר..

וכידוע אך ורק התחזית של מרשמלו היא קולעת. מקצוען בחיזוי מנסיון של שנים..

תודה לך מרשמלו מצפים להמשך.

תודה 

מחכים למימוש פוטנציאל של המערכות ....

מרשמלו בינתים  אין שום שינוי  יש רכס מעל הים השחור מונע מהאפיקים לרדת לפה כלומר החסימה נישארת ויש כאלה טוענים שזה בדיחה שנובמבר יסתיים  שחון וחם מהרגיל בהרבה מהממוצע טוב זה טרול אומר זה ברור אבל עדין לא רואים שום סימן חיובי

אז נכתוב שוב יפעת.נובמבר יסתיים כחודש עם כמויות גשם ממוצעות ולא פחות,כך ברוב האזורים.

מרשמלו כולי תקווה שכן שאתה רואה חודש כזה חשוך  אתה כבר לא יודדע מה לחשוב בכל מה שנוגע למשקעים זה טמפ יהיו שפיות מעכשיו אין לי ספק

מי שירצה לראות את המערכת החורפית החזקה של סוף נובמבר ימתין למפות של יום א,אז כבר יראו חלקן את התרחיש עליו דיברתי כבר מזמן.מערכת חזקה וחורפית בסוף החודש או מעט לקראתו,ופרט למערכת של סוף שבוע זה צפויה עוד מערכת כפי שכבר הזכרנו בהמשך ולפני המערכת החזקה האחרונה לחודש זה.

מרשמלו בינתים  אין שום שינוי  יש רכס מעל הים השחור מונע מהאפיקים לרדת לפה כלומר החסימה נישארת ויש כאלה טוענים שזה בדיחה שנובמבר יסתיים  שחון וחם מהרגיל בהרבה מהממוצע טוב זה טרול אומר זה ברור אבל עדין לא רואים שום סימן חיובי

אם אפילו יפעת פסימית כנראה שמצבנו רע מאודemo_87.pngemo_87.pngemo_46.png

shais000 ניראה לך שאני יהיה יemo_01.pngפסימית אני הבחורה הכי אופטמית בעולם הצצת הלילה בגפס לא רק שאין חסימה מחזיר תגשם מערכת חורפית מסוף שבוע הבא לגבי אירופה תשלם ביוקר ביחוד ספרד על גינבת אפיקים מאיתנו לילה מושלם אני אף פעם לא פסימית זה טיפשיי

המודללים האלה פשוט בדיחה מזגזגים לא נורמלי מראים אפיק באז מבטלים אותו אני לא סומכת עליהם יותר אני דובקת עם מרשמלו ומי שמסתכל עד דצמבר הוא   לא נורמלי כי תראו לשבוע איך גפס מתחרפן 

המחדלים שיכורים....

פשוט הולכים זיגזג!!!

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר