מרשמלו ערב טוב האם במהלך נובמבר גם איזור דרום הר חברון ומיתר יקבלו גשם?

הגדרות יום גשם עפ המקובל הוא יום בו ירד לפחות 0.1 ממ באוץו מקום.

אז אם ירדו 0.1 מ"מ באילת לדוגמא , זה נחשב אצלך ליום גשום גם אם בשאר הארץ לא ירדה טיפה?

לאותו מקום כן יוסי.יום גשם נמדד לפי מקום לא לפי הארץ כולה.אם ממחר עד יום שבת כל יום תרד כמות גשם מספיקה בחיפה,ובתל אביב כלל לא,אז יש 4 ימי גשם בחיפה ו0 בתל אביב

אז למה הכוונה בכותרת של השרשור הזה : "לא פחות מ15!!!! ימי גשם בנובמבר" ?

יהיו מקומות בודדים שיגיעו ל 15 ימי גשם? או אולי 15 ימי גשם ברוב הארץ? למה כזו הצהרה כללית ומאוד מעורפלת ?

מומלץ לך לבדוק מה מס ימי הגשם בנובמבר.להגיע למצב של 15 יום שזה חצי חודש שבו יורד באיזה שהוא מקום בארץ גשם זה לא דבר רגיל.

מרשמלו: אני הסתבכתי ,אתה יכול לעשות סדר בבלגן בבקשה - מה יהיה במערכת הנוכחית . מתי מתחיל?מתי יגמר? וכמה כמויות גשמיים? אני ישמח מר מרשמלו אם תפרט!(שיגעו לי את השכל ,כל אחד רושמם לי משהו אחר!) emo_01.png

כשכל אחד רושם משהו אחר אתה לא צריך עוד אחד שירשום לך משהו אחר.

התבלבלתי מר מרשמלו ,לא כתבו לי  , ראיתי כל מיני אתרים שכותבים משהו אחר! טעות שלי  שלא דייקתי,סליחה!(אני כותב איזה לך ,כי אתה הכי מדייק בדרך כלל)אני ישמח אם תפרט בבקשה!emo_01.png

פירוט מדוייק למע ,הערב בשעה 21.00

אני כבר שנים עוקב אחרי הפורום הזה, אבל רק עכשיו התחברתי פעם ראשונה כדי להיות חלק מהקבוצה המיוחדת הזאת!

שאלה למרשמלו "התותח", יש לנו מחר אחה"צ אירוע גדול בירושלים, רציתי לדעת האם אמור להיות גשם משעה 17:00 אחה"צ עד 00:00 בלילה?

ותודה לכל אחד ואחת שמשקיע כאן מזמנו ומידיעתו כדי לעזור לציבור הנרחב

ביכוי גבוה שכן

מרשמלו מחכים לפירוט שהובטח לשעה 21.00

נכון,הייתי בחוסר של זמן ,נכנסתי לאתר ראיתי שאפילו לא הזכירו שמחכים לזה על כן דחיתי למחר כי ממש היה לי קשה להקליד.אולי אתמצת מאוחר יותר

מערכות חורפיות למהדרין מסוף שליש ראשון שלו,עד אז אפיקי ים סוף ושקע רום.נתונים לכמויות גדולות של משקעים.

מסתבר שלא...........

מסתבר שבא לך להראות את מה שבא לך להראות.זו הודעת תחזית אחת מיני רבות שנכתבה לפני חודש!בכל שאר הפעמים דיברנו ופמרטנו בדיוק מה צפוי לאחר מחצית החודש ובעצם למה לך להתאמץ?תגיד לי ונעזור לך לנבור בכל ההודעות הישנות שנים אחורה ובמקום למצוא את נקודות האור בתוך התחזיות מצאת לך  ימים בהם ניתחתי את הנתונים חד פעמי עם יתרון לא לחצי אלא לשלי וניבנו מעט שונה 30 יום לפני!!אשריך צדיק,המשך כך והעיקר שתהנה מזה כי זה באמת משחק מעניין.רק זכור נא,הגולשים אינם מטומטמים.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר