בוקר טוב.עדכוני מזג אויר המחייבים התייחסות.מב ארועים לפנינו.

בראש ובראשונה נתייחס לארוע שעברנו,הוא הארוע השני במס לחודש זה אשר הוזכר בתחזית החודשית ואף ננקב תאריכו לבין 12-16 לחודש.ארוע זה הניב בלמעלה מ50 תכנות מדידה כמויות מדידות ועונה להגדרה יורה.הכמויות שנמדדו הינם בין 0.1 ממ ל15ממ כאשר ישנם דיווחים במקומות נקודתיים ליותר מכך אך מאחר ואין שם תחנה רשמית לא ניתן להתייחס אל אותן מדידות ונסתפק במה שכן יש.סהכ ארוע יפה שכלל פעילות חשמלית מהמרשימות שהיו לנו פרק לארוע המצער מאוד שידוע לכולם אודות פציעתם של מס אנשים ממכת ברק.נאחל לפצועים החלמה מהירה.

המערכת השלישית במס שנקבנו כאן בתחזית אמורה להגיע בשלישו האחרון של החודש וכפי הנראה תהיה בעלת אופי קר יותר ופרטים ינתנו בהמשך.

יש לציין פרט חשוב מאוד.מערכת קרה מאוד כתוצאה מאפיק מפותח שלא היה מבייש את חודשי החורף (כבר הזכרתיו בעבר)אמור להשפיע על מרכז אירופה עד בואך איטליה(אף חלקה המזרחי ודרומי כסיציליה)במהלך שליש בסביבות 25 לחודש זה.כמובן שהשפעתו על האזורים הללו תהיה מרשימה אך אני מציין עובדה זו מכיוון שתוצאות האפיק הזה ותולדותיו יניבו אצלינו פעילות בעלת אופי חורפי עם פתיחת נובמבר ,ותוך התקדמות בחודש המוזכר יפקדו אותנו מערכות גם קרות וגם אפיקי ים סוף כאשר באחת מן המערכות לפחות תהיה התנגשות חזקה בין שני סוגי מערכות והיא תניב כאן הרבה מאוד גשם.לא לחינם טענתי שחודש נובמבר יהיה מורכב מאוד מניב מאוד ואף קר באופן יחסי.לדעתי וכבר הזכרתי זאת על פי ניתוחי עבר שעשיתי ,חודש נובמבר יהיה גשום בחלק מן האזורים פי 2 מהממוצע.בחודש זה הכינרת כהר תחל עלייתה.אופי מערכות הגשם בחודש זה צפוי להיות מורכב ועוצמת המשקעים גבוהה במיוחד.זהו הצפי באופן כללי לחודש נובמבר,לא מן הנמנע שתהא מערכת מוקדמת בתפר של חודש אוקטובר ונובמבר.עפ נתונים שלי פתיתי שלג ראשונים בחרמון בחודש נובמבר!מה שנשאר לי לאחל לחברי הנפלאים כאן זה להינות מסתיו פעיל מאוד וחורף מניב,ושכל אחד יזכה להגשים את חלומו הוא בחורף זה.בהצלחה לכולנו.

תודה רבה מרשמלו!! יישר כוח!!!

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

ישר כוח! תמיד כיף לראות פרסומים חדשים שלך:) 

,תודה מרשמלו, ניתוח מקצועי,קריא ומובן על מה שהיה ועל מה שיהיה.emo_38.png

תודה רבה איש יקר ומועדים לשמחה

תודה רבה מרשמלו ,הלוואי שהתגשם,בעזרת ה'!

תודה מרשמלו. כעת נמתין ונקווה לטוב emo_84.png emo_85.png 

חג שמח וחורף פורה לכוווולם.

בעזרת השם יהיה לנו חורףף מהסרטים ומטורףף

35ממ גשם ב3 שעות נמדדו היום בקיבוץ יפתח!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: שלג בירושלים, אנה כהן, , , תומש, winter2019
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר