באמת שלא מתוך לעג, אלא ניסיון להבנה

התחזיות כרגע בפורום רצות שוב, שבסוף החודש נראה מערכת גשם ושנובמבר יהיה מהגשומים או לפחות גשום מאוד.
אבל אותן תחזיות נאמרו בביטחון עוד לגבי חודש ספטמבר (!) על אחת כמה וכמה אוקטובר, שבינתיים חם ויבש.

איך אפשר לסמוך על התחזיות? מה בדיוק "קרה" למה שנאמר קודם לכן?

חג שמח ובתקווה גשום.

התחזיות כרגע בפורום רצות שוב, שבסוף החודש נראה מערכת גשם ושנובמבר יהיה מהגשומים או לפחות גשום מאוד.
אבל אותן תחזיות נאמרו בביטחון עוד לגבי חודש ספטמבר (!) על אחת כמה וכמה אוקטובר, שבינתיים חם ויבש.

חג שמח ובתקווה גשום.

זהו פורום שבו נותנים תחזיות לטווח הרחוק, סה כל מה שמכניס את העניין והחיות כאן לפורום הזה לפחות לדעתי, התחזיות כאן תמיד נאמרות עם ההסתייגות והכוכבית של הטווח הרחוק, אחריות השימוש בתחזיות הללו היא עליך בלבד, אף אחד לא יכול לקחת אחריות על שינוי של מודל כזה או אחר, ועל כן זוהי תחזית ולא נבואה וכפי שכבר אמרתי אתה זה שבוחר אם להשתמש בה או לא, מקווה שהצלחתי לענות לך.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

אהבתי את השאלה ידידי,זוכר אותך לטובה. למי שלא מכיר את הגולש ,הוא גולש ותיק אם כי לא מרבה להשתתף.

בעניין ספטמבר,סהכ טענתי למע גשם מדידה (מסודרת)בסוף השליש,זה קרה בתחילת החודש (שבת שעברה)ואם נודה על האמת לא היה קורה כלום גם אם לא היה הארוע,לתת שבועיים מראש תרחיש לגשם בספטמבר זה דבר הזוי.

בעניין אוקטובר נובמבר,הנתונים שלי כבר מזמן דיבברו אודות שינוי ממחצית החודש הזה,ירידה בטמפ ואפיקי ים סוף שיחלו להגיע,כאשר דיברתי על עוד 2 מע גשם לפחות כאשר אחת מהן מכובדת ונרחבת.זה יוביל אותנו לאוקטובר מעל הממוצע ונובמבר שבסהכ חודשים אלו יניבו לנו ברוב התחנות מדידה כמעט פי2 מהממוצע.עומד מאחורי דברי,הם מוקלדים ואני אחראי עליהם.

אהבתי את השאלה ידידי,זוכר אותך לטובה. למי שלא מכיר את הגולש ,הוא גולש ותיק אם כי לא מרבה להשתתף.

בעניין ספטמבר,סהכ טענתי למע גשם מדידה (מסודרת)בסוף השליש,זה קרה בתחילת החודש (שבת שעברה)ואם נודה על האמת לא היה קורה כלום גם אם לא היה הארוע,לתת שבועיים מראש תרחיש לגשם בספטמבר זה דבר הזוי.

בעניין אוקטובר נובמבר,הנתונים שלי כבר מזמן דיבברו אודות שינוי ממחצית החודש הזה,ירידה בטמפ ואפיקי ים סוף שיחלו להגיע,כאשר דיברתי על עוד 2 מע גשם לפחות כאשר אחת מהן מכובדת ונרחבת.זה יוביל אותנו לאוקטובר מעל הממוצע ונובמבר שבסהכ חודשים אלו יניבו לנו ברוב התחנות מדידה כמעט פי2 מהממוצע.עומד מאחורי דברי,הם מוקלדים ואני אחראי עליהם.

קודם כל תודה. אכן אני גולש ותיק (כבר 6 שנים אם לא יותר) ואני תמיד מתחיל מהתחזיות שלך, מעריך אותך ואת פועלך.
אני פשוט מאוד רוצה להאמין לתחזיות. אבל קורה שאני שם בזה את מבטחי ובסופו של דבר אני מאוד מתאכזב.
בכל אופן, אני ממש מקווה שאכן נזכה למערכות קרות מלאות גשם ומאוחר יותר אפילו יותר מגשם.

שבת שלום :)

חג שמח ובתקווה גשום.

אל תצפה להסברים לגבי מערכת גשם לגבי ספטמבר שלא התגשמה , ( ע"ע ירושלמי ) עם הזמן אתה לומד לתחזיות של מי להתייחס ועל מי לדלג , מי חזאי ומי "חזאי"

היו פה שתי תחזיות לגבי יום כיפור האחרון , האחת טענה שיהיה שרב , השניה טענה שלא יהיה שרב , אחת משתי התחזיות היתה שגויה , הסברים לפספוס אין , חוץ מהתרוץ הלעוס שמדובר בתקופת מעבר......וקשה עד בילתי אפשרי לתת תחזיות לתקופה כזו.

אם קשה עד בלתי אפשרי לתת תחזית לתקופה כזו , למה לתת? ומה לגבי האמינות של מי שנתן את התחזית?

כנראה שאנחנו קוראים את אותן אותיות אך מבינים אחרת את המשמעות.מה כל כך התפספס לך החודש ספטמבר לא הבנתי?

כנראה שאנחנו קוראים את אותן אותיות אך מבינים אחרת את המשמעות.מה כל כך התפספס לך החודש ספטמבר לא הבנתי?

באמצע ספטמבר או בכל תאריך אחר לצורך העניין בחודש ספטמבר , לא היתה שום מערכת של גשם.

נו,ומה אתה רוצה לומר בזה?

כתבתי שלקראת סוף חודש ספטמבר תהיה מערכת מדידה,זה הדבר היחיד שכתבתי על ספטמבר ותראה כמה שורות כתבת על כך.אז זה קרה בימים הראשונים של אוקטובר וקרה בדיוק עכשיו עפ התחזית במערכת הנוכחית וכפי הנראה יקרה גם במע לקראת סוף החודש במדוייק.יש לך משהו יותר מדוייק ?לא הבנתי מה אתה בדיוק רוצה לומר כאן?תהיה ברור זה יקל על כולם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן, mali21172,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר