שווה כותרת!!אוקטובר נובמבר פי 2 ממוצע הגשמים ברוב

האזורים.2 מערכות מדידות כאשר אחת מהן מניבה ומכובדת כבר החודש.חודש נובמבר מסתמן כאחד הגשומים שידענו!!טענות אלי אחכ.מחמאות נוותר.

בעזרת ה', תודה רבה מרשמלו!

תודה מרשמלו,תמיד בשורות טובות בפיך.emo_45.png

מתי מרשמלו ? תקבל רק מחמאות בינתיים זה השיר של אריק איינשטיין כמה חם 

בינתיים בשבועיים הקרובים מקבלים ירידה בטמפרטורות ובלחות. גשמים מקומיים במזרח ובדרום ומעונן חלקית ביתר האזורים. לא נראית מערכת סוערת שציינת לפחות עד ה- 26 לחודש....

yaktumua כמו שאמר מרשמלו מערכות אפיק ים סוף הם הדבר האידאלי בסתיו בכל זאת עד 23 אנחנו נקבל גשם ביחוד אם יתפתח דבר כזה בקפריסין לא מאמינה  שנחכה עד 26

יש צפי לגשמים מקומיים, לא ברמה משמעותית לפחות עד ה- 25/26 לחודש. הבעיה היא שתחזיות מהסוג הנ"ל לנובמבר אלים וסוער חוזרות על עצמן בשנים האחרונות לא מעט, ודי הרבה פעמים מתבדות (2013-14, 2016-17, 2015-16 באזורים מסויימים, 2017-18). לדעתי תחזית זו יש לקחת מאוד בערבון מוגבל כיוון שהיו טעויות קשות ומאכזבות בשנים הקודמות (חוץ מהאחרונה). 

יוקוטמאה .התחזית שלי כתובה מזמן,כל ילד מגיל 10 יוכל להבין את המילים הפשוטות אשר נכתבו שם.לא זכור לי שהשתמשתי במילה סערה כפי שאתה מצטט כבר פעם שניה(לא ברור לי למה?).יכול להעלות את התחזית שנכתבה להמתין לתאריך המיועד ואז לכתוב מה שאתה חפץ ידידי.אל נא תצטט דברים שלא נאמרו.עומד אחר כל מילה בתחזית.

לא נותר לנו אלה להמתין ולראות כמו שאומר מרשמלו שעושה כאן

כל שנה עבודה נפלאה, (זה הזמן להודות לו - תודה).

הבנאדם פירסם תחזית לחורף הקרוב בואו ניתן צ'אנס עוד לא התחיל 

החורף ואנשים כאן כבר באים בתלונות.

סבלנות חברים הרי אתם יודעים "שתחזית זה לא מדע מדוייק" יתכנו שנויים

רובנו פה ממתינים לחורף גשום וסוער (לא מדי) אבל זה לא ביידנו.

באו נשמור גם על תרבות שיחה שיהיה נעים לכולם.

חג סוכות שמח לכוווולם. emo_84.pngemo_85.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אנה כהן,
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר