אוקטובר הולך להיות מעניין. כנסו. 21.9

נראה כי טפטופי סתיו עדיין יאפיינו את ספטמבר. אולם שינוי בגוון סתווי יותר ומשמעותי כנראה שצפוי החל מהשבוע הראשון יותר לקראת סוף השבוע הראשון של אוקטובר. אז צפוי אפיק מים סוף פעיל עם גשמים נרחבים. בהמשך החודש מערכות קרירות מאירופה יגיעו לסירוגין. וימטירו בעיקר בצפון ובחוץ אך גם שאר אזורי המרכז יקבלו גשם.  לסיכום כדאי לחכות בסבלנות מסוף השבוע הראשון של אוק  והלאה. מיותר לציין שיתכנו שינויים. יש לעקוב 

emo_45.png

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

המון המון תודה על התחזית

שאפו מחכה לזה בכיליון עיניים כמו כל שנה אני שוכחת איך הגשם ניראה בתקופה הזה אני מדמינת שיורד כבר מרוב שהתגעגעתי

nicola1986 ברור תהיה סאונה עד דצמבר טרול שחי בסרט אל תגיד לי שאתה לא טרול על מה אתה מדבר יש התקררות ניכרת מתחילת אוקטובר אומר לי סאונה עד אמצע נובמבר זה לא שנת 2010  יאמנותק מהמציאות אתה לא אמיתי  כמה אתה לא חי ישראל עד אמצע נובמבר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כמה שטיות בנאדם אחד יכול  להגיד

nicola1986 בדוק אתה לא גר פה ובאוקטובר לא  יהיה חם  כבר למעט ימי שרב ממועטים בדוק תחשוב על מה שאמרת דבר איתי ב14 יהיה קריר חושבב שזה דובאי חחחחחחחחחחחחח

על פי התחזית המקורית אכן קיבלנו היום פעילות ים סופית. בניגוד לתחזיות הרשמיות. ירושלים חצי ממ עם סופות רעמים. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר