נתונים ראשוניים מתגבשים כעת למערכת שתעננה להגדרה נדירה בעוצמתה בחודש נובמבר.גשים בעוצמה חזקה מאוד סופות ברד ורוחות חזקות במיוחד וצפוייה להימשך יותר מ48 שעות.

emo_45.pngemo_45.png תודה מרשמלו.

שיהיה לכולנו חורף קר גשום ומהנה.

מרשמלו  בוא נחזור להווה כרגע מתי יגיח היורה ?מתי הסתיו ייכנס להילוך גבוה יותר משעממם מוותemo_08.png

מע גשם צפויה ממש על גבול סוף חודש תחילת חודש הבא.

מרשמלו = מאוד מקווה כי בינתים עד סוף הטווח כולל סוף שבוע הבא  אין כלום אפילו עוד התחממות בגלל רכס ברום שהמודלים מראים גשם? ניראה פיקציה

בדרך כלל ספטמבר אוקטובר חמימים גם אם יש מערכות גשם לא זכור לי בשנים האחרונות מתי זה היה משהו משמעותי

shygol  ממש לא אי אפשר להשות את ספטמבר לאוקטובר אפילו לא בכיון ספטמבר קיצי זה  מובקה ברובו  נכון אבל אוקטובר הוא סתוי לחלוטין למעשה נדיר שחודש שלם כמו אוקטובר שרבי לא יהיה אני מדברת על עכשיו אוקטובר יהיה גשם יהיה לך 24 מעלות ביום  חם ממש לא יהיה  למעט ימים חריגים בשרב

shygol  תוסיף, לזה אפיק ים סוף פעיל בקיצר טעית בענהק אוקטובר חודש פעיל ביחוד מאמצע 

בס"ד

תודה רבה מרשמלו.ממש עונג לקרוא את התחזית העונתית,

ברצוני לאחל לך מרשמלו ולכל בני ביתך.+לכל חברי הפורום +למנהלים חג שמח ושנה טובה.

וכל מילי דמיטב! ...emo_45.png

גם לכם שייקה היקר ולכל באי וגולשי האתר

גם אני מצטרף לברכות ולאיחולים.emo_38.png

בוקר טוב לכולם ,

יש כבר תמונת מצב ברורה פחות או יותר לראש השנה ?

אני שואל שוב לטובת אירוע שאני מארגן , אשמח לתשובה .

תודה ויום נפלא ,

בוקר טוב לכולם ,

יש כבר תמונת מצב ברורה פחות או יותר לראש השנה ?

אני שואל שוב לטובת אירוע שאני מארגן , אשמח לתשובה .

תודה ויום נפלא ,

לפחות לפי איך שזה נראה כרגע, בערב החג וביום הראשון של החג לא צפוי גשם אם זאת השאלה, אבל יש עוד שבוע עד אז ודברים עוד יכולים להשתנות לפה ולפה, לכן ממליץ לך לחכות עוד יומיים-שלושה בערך כדי לדעת בצורה יותר ברורה.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

רב תודות לך 

נדעדכן עוד יומיים emo_45.png

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר