בחודשי הסתיו ובראשית החורף (חודש דצמבר) צפוי להתפתח בחופי פירו אל ניניו חלש בין 0.5-1.5 - אל ניניו בדרך כלל מבשר על סתיו/חורף גשום במזרח הים התיכון (יש עדין להמשיך לעקוב).מרשמלו מענין אותי דעתך בנושא emo_02.png

איתו או בלעדיו החורף לא פחות מממוצע,זאת עפ נתונים המתהווים אצלי.יפורסמו עפ המתוכנן בקרוב.

תודה רבה על הענות דעתך בנושא  מחכה בקוצר רוח emo_01.png

תודה מרשמלו כבר מחכה כמו כולם להתעורר משינת הקיץ

מנהל הפורום
1000+

רימון,מצטער על העיקוב בתשובה.כמעט לא נכנס לכאן בתקופה הזו.עם הזמן העסק יתחמם ונפקוד יותר את הפורום.

הפרשי הגבהים בין השכונות הגבוהות של טבריה לבין האגם עצמו נעים סביב 450מ.בתקופות הסתיו חורף כעיקרון כל 100 מ גובה מתבטא בכ0.6 מעלות פחות.הדבר תלוי הן בתקופה והן בסוג המערכות.מבחינת אחוזי לחות הרי שהאויר יבש יותר בהר מאשר בעמק ובסביבת האגם.

מבחינת משקעים הרי שברוב המקרים העננות המפותחת יותר מצויה מערבית לאגם ומעל האבם עצמו עוצמתם נמוכה יותר ככלל.(לא מדבר על כל סוגי המערכות והעננות אלא שוב,באופן כללי).

עוצמת הרוחות בדרך כלל גבוהה יותר במעטפת של האגם ,כלומר 4 קמ מזרחית או מערבית לאגם עצמו בגב ההר.מקוה שעניתי להכל.תודה על השאלה.

תודה רבה מרשמלו! האמת שגם אני לא מתחבר כמעט בקיץ. 

תאריך למערכת ראשונה קיים.פרסום בהמשך.

אממ העונה המעניינת כמהרחוק ככהקרוב emo_14.png

תאריך למערכת ראשונה קיים.פרסום בהמשך.

חורף 2016/2017 קר,גשום,ומושלג.

חברים,מתאריך 17.8 נכנסים לתקופה יציבה ללא ארועים קיצוניים.סביב תאריך 24.8 תחול ירידה בטמפ ומזג האויר יהפך לנוח מאוד ובהרים אף קריר בלילה.סביב 3/6-9 יגיע זנב אפיק לאזורנו וגשמים קלים ירדו לאורך החוף.בין 14-17.9 גשם מקומי במס אזורים בארץ.25-27.9 גשם חזק יותר בחוף ובשפלה.15.10 אפיק ים סוף פעיל.זו התחזית כרגע על קצה המזלג.

מרשמלואין עליךך תענוג להכנס לשמוע את דבריך הפורום קצת שומם מתכונת קיץemo_02.png

שמרית,כמעט 4000 צפיות לשירשור בתוך קיץ זה מראה איזה חורף עומד להיות.emo_02.png

היי מרשמלו ,

שאלה :

הלילות בספטמבר יהיו קרירים ? יש לי אירוע ואני מדבר על איזור הכרמל ובדגש על 20/9 , אני מבין שחוץ מהתאריכים שציינת 

לא יהיו הפתעות נכון ?

תודה ,

מחכה בקוצר רוח מר משמלו ,הלוואי שיהיה חורף כמו שנה שעברה ,תוספת שלג!

מחכה בקוצר רוח מר מרשמלו ,הלוואי שיהיה חורף כמו שנה שעברה ,תוספת שלג!

קונה חורף כמו שנה שעברה גם בלי שלג, היה חורף אדיר.

בזכות אורכו המבורך של החורף האחרון זה עדיין מרגיש לי כאילו הקיץ התחיל לא כ"כ מזמן למרות שרובו כבר מאחורינו.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: lia5000
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר