תם ונשלם חורף 2019 כנסו 1.4

החורף מראה סימנים אחרונים ביטמיים הקרובים. הכנרת עולה ועולה ורוב אזורי הארץ מעל הממוצע העונתי למעט הדרום. על פי שקלטל המודלים אפריל צפוי להיות ממוצע עד ממוצע מינוס מבחינת משקעים. צפויים כנראה 2 אפיקי ים סוף פעילים האחד בסביבות אמצע החודש.השני לאחר מכן. יתכנו בנוסף אפקי ים סוף פעילים מוחלשים. ושבירות מעט רטובות בעקבות שקעים שרביים. הטמפ צפויות להיות ממוצעות. לגבי המשך האביב וראשית הקיץ עדיין  מתעקשים המודלים על חם מהרגיל.כמה ומתי רק בהמשך נדע

גם האדמה צריכה קצת מנוחה. הצמחייה גם צריכה שמש כדי לגדול, לא רק מים. 

זה הקטע הכי מבאס, איך באירופה יש להם גם גשם בקיץ וכאן פרט לפה ושם ארועים זניחים בצפון השמים ננעלים.

אם היה פה היה ירוק בכל השנה כמו שם.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

זה הקטע הכי מבאס, איך באירופה יש להם גם גשם בקיץ וכאן פרט לפה ושם ארועים זניחים בצפון השמים ננעלים.

אם היה פה היה ירוק בכל השנה כמו שם.

צודק לאללה. winter2019 - בעיה של שמש בישראל לא קיימת לעולם.

לפחות אם היה לנו חורף כמו השנה בכל שנה (מאמצע נובמבר עד סוף מרץ)  אז ניחא, היה קל להשלים עם הגזירה ולקבל את הקיץ אחרי תקופת חורף ממושכת כמו השנה, אבל מי יודע מתי נקבל בפעם הבאה חורף כזה, עוד 20 שנה במקרה הטוב.

דני רופ סיפר בתחזית הערב שרצף של 4 חודשים גשומים בצפון לא אירע כאן מאז 1992. לכל הדעות ברור שזאת הייתה שנה חריגה ולא אופיינית לחורף הישראלי הקצר.

אם לא יחול שינוי מיוחד כלשהו במגמה (כמו הסיפור על העלמות כתמי השמש שכלל לא ברור עד כמה התופעה משפיעה על האקלים) לצערי סביר להניח ש"נחזור לשגרה" מהחורף הבא.

חזאי אחד חזה חורף בצורת בתחזית שניתנה מלפני שנה...תחזיות זה טוב ויפה בסוף הקב,ה קובע

חזאי אחד חזה חורף בצורת בתחזית שניתנה מלפני שנה...תחזיות זה טוב ויפה בסוף הקב,ה קובע

בדיוק. ונדמה לי שאני יודע למי אתה מתכוון, בטח לזה שמישהו כאן (בשם אורן נדמה לי) הכתיר אותו בעיניו ל"חזאי מס' 1 בארץ".

shais000  חזרה לשגרה? אני מציע לך לקרוא מאמרים והלעמיק בנושא של השפעת כתמי השמש חוץ מיזה יניב ריז רשם לא מזמן שהכל מגמתי ומחזורי חד פעמים השנה? לא בטוח לפי יניב היו 25 שנים חמות ומעכשיו מתחילות 25 שנים קרות השמש אשמה זה בטוח והיא לא מתכונת להתעורר בקרוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר