בוקר טוב ,

מישהו יכול להגיד לי למה לא ניתן להירשם בסיזונט ?

תודה ויום טוב לכולם ,

שיא הפעילות מחר יום ג אחר 12 לפני הצהריים.גשמים עם עוצמות חזקות ושטפונות והצפות בזק.אזור גב ההר ההר והנגב עם מרכז הפעילות שתכה גם בשאר המקומות אך שם בעיקר.

מרשמלו הזכרת בסיזונט שעוד שעה וחצי החוף חוטף ...

זה לגבי כל החופים צפון עד דרום ? 

אתה יכול לדייק בבקשה ?

תודה, באיזור חיפה עדיין יבש בנתיים. 

בהחלט היה חורף נחמד אבל אני חייב לציין שכמעט ולא היה שלג אם אני לא טועה בהרי המרכז הנמוכים הכוונה לאריאל ומודיעין מה שקרה מידי פעם בשנים הקודמים.

חורף 2016/2017 קר,גשום,ומושלג.

מודיעין עילית יום מטורף של סופות ברד הזויות, ברקים ורעמים בלתי פוסקים, 27 מ"מ למערכת מהצהריים, לפי התחנה בכפר האורנים עברנו 800 מ"מ שנתי (802.6 מ"מ) 145% מהממוצע השנתי

חורף 1992 תיקון לא היה עדין חורף אין שום שקע שרבי שמתקרב לאזורינו בקרוב ספק אם יגיע לפני סוף מרץ ככה שהחורף ממשיך אז למה היה חורף אם הוא עדין ממשיך

איסי נראה קטלני להמשך החודש נקווה שיתקיים.

winter2019 זה אומר שהחורף ממשיך  אגב גם 20 מעלות שיהיה ביום בסוף השבוע  זה לא אביב ביחוד שיש  קור כלבים 7 מעלות בלילה בררר

עפ צפי שלי גלי אפיק מאמצע החודש ואילך.

winter2019 זה אומר שהחורף ממשיך  אגב גם 20 מעלות שיהיה ביום בסוף השבוע  זה לא אביב ביחוד שיש  קור כלבים 7 מעלות בלילה בררר

אני מעדיף שלא תחפרי פה 

natiohana1005 אני מעדיפה שלא תביע דעה אתה לא מתביש אין לך טיפת בושה הודעה לפני שבועיים וחצי  שרשמתי אתה מתקטנן עליה אתה אנטי אתה בנאדם נוראי שלילי

מערכת שליש אחרון מאיימת להגיע בקרוב.

מר מרשמלו אתה יכול לעשות בבקשה סדר למערכת בימים ראשון שני , כמה ירד ,במרכז ,דרום ,צפון! (בפרט במרכז)

שלום מרשמלו, אשמח ונראה לי שעוד אנשים רבים בפורום רוצים לשמוע את הערכתך לגבי אופי ועוצמת מערכת שליש אחרון המתקרבת ובאה (המודולים לא סגורים על תרחיש ברור..), תודה ופורים שמח!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר