בס"ד.

המון תודות לה" יתברך. שהוא נותן חכמה בינה ודעת, למרשמלו היקר 

ישר כח אח יקר ונכבד המשך כך, עלה והצלח אתה תמיד תצליח משמיים יעשו שאתה תצליח

כי אתה בן אדם עניו ,מה שלא תעשה אתה תצליח אמן כן יהי רצון,אני כותב את זה כי אני כלכך

אוהב לראות את התחזיות שלך,

וואו..תודה שייקהemo_01.png

nicola1986  מה זה משנה מה החזאים יגידו החזאים ליצנים כמו המודלים רוצה תחזית אמינה קחי מהפורום הזה תהיה מערכת גשם ממחר בלילה לא אולי בטוחח תהיה מערכת 

מרשמלו היקר המערכת שלפנינו כבר כמעט סגורה מצפים בכיליון עיניים לתחזית מפורטת עבור חודש מרץ יש צפי מתי תינתן

בדגש ל 12/3 ועד ל 15/3 (טיול ברמת הגולן)

אל תצפה ממרץ להיות קר,הוא יהיה גשום סביב הממוצע ולא  רואה כעת הפתעות לצערי.

ערב טוב חברים ...

אני לא יודיע למה אתם לא מעדכנים ולא נערכים למגה מערכת שכבר התחילה עם הרוחות המאד חזקות והמצב הולך ומחמיר מחר ומחרתיים כמות גשם אדירה אמורה לרדת ואני מעריך על 200 ממ בכפר בית גאן ואפילו גם שלג ..

אני קורא תחזיות באתרים אחרים של השכנים שלנו והם מאד מאד התריעו על סופה מאד חזקה(1000 מ"ב) מבחינת המשקעים והרוח והקור וגם על ההצפות והרבה שלג אפילו דיברו על ירושלים

מבקש להתייחס לזה ברצינות כי המערכת הזאת היא החזקה ביותר מתחילת העונה 

תמוה ?

אזהרות מזג האוויר הסוער, שאותו לא ראינו במשך שנים רבות, ולכן אנו פונים להגנה האזרחית הירדנית והפלסטינית כדי להתכונן היטב למזג האוויר הסוער, לשיטפונות ולצפיפות שלג ..

זה אחד החזאים הותיקים כתב את ההתראה הזאת בדף הפייסבוק שלו והוא מתייחס על סופה אדירה שלא נראתה מזה כמה שנים

אזהרות מזג האוויר הסוער, שאותו לא ראינו במשך שנים רבות, ולכן אנו פונים להגנה האזרחית הירדנית והפלסטינית כדי להתכונן היטב למזג האוויר הסוער, לשיטפונות ולצפיפות שלג ..

זה אחד החזאים הותיקים כתב את ההתראה הזאת בדף הפייסבוק שלו והוא מתייחס על סופה אדירה שלא נראתה מזה כמה שנים

אין שום דבר חריג כרגע. אל תאמין לכל ידיעה שאתה שומע. 

אפילו שאני כן חושב למשל שיכול לרדת שלג באוויר בירושלים (ועל זה מוזר שאף אחד לא מתייחס לזה) ויהיה גם מזג אוויר חורפי. אבל השומעות זה סתם המצאה של משועממים

מרשמלו מחכים לעדכונים ממך! שוב פעם מערכת גבולית מתי תתן סיכום?

לא יהיה שום 200 ממ בשום מקום ואין שום דבר חריג...לא להקשיב לכל מגילה שכל ילד שקם בבוקר חש שהוא חזאי ומפרסם ....מערכת חביבה בסך הכל רוח חזקה והרבה גשם...שלג בחרמון אוליי בפסגת מירון

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר