לפי עדכון בוקר אין משהו באופק

.

אל תתרגש....מערכת תהיה...השאלה האם נפספס שוב ותרד מזרחה...או מערבה ליוון.

לפי עדכון בוקר לעוד 200 שעות....

ראינו איך המודלים חזו את המערכת הנוכחית. בהתחלה הם ציפו ל200 מ"מ בצפון אחר כך הם נסגרו ל60 70 ותנחש מה כבר עכשיו בלי ראשון ושני יש מקומות מעל הצפי הזה. המודלים נכשלים בתצפיות של 24 שעות.

לכן הכל זה מגמות והכל יכול לקרות. לדעתי- 2 מערכות אחת בסוף החודש ואחת בתחילת מרץ ולרוב שזה ככה הזאת בתחילת מרץ חזקה יותר.

דרך אגב אל תסתכל רק על גפס (הגרמני למשל נראה מדהים), ולא רק על הריצה ההמצבעית שלו. הרבה מהאנסמבלס שלו מראים מערכת מאוד משמעותית וחלקם בכלל מראים חסימה. גם הריצה הממוצעת שלו מצביעה על מערכת.

אני באמת לא מבין למה אתם מתעסקים בזה??  (הרי כל חורף המודלים מראים מגה מערכת לטווחים של שבועיים פלוס).

הלילה היה לילה מדהים בצפון,  הרבה מקומות כבר סגרו את ממוצע פברואר ואת הממוצע השנתי בכלל ונוצר לנו רצף חריג בחלק מהמקומות מחודש אוקטובר בעצם שכל חודש היה גשום מהממוצע ברצף.

בסוף עם הטווחים האלו יגיע מאי ותסיימו את העונה מבלי להנות ממנה בכלל (וחבל עונה טובה מאד  לצפון והחוף,   קו ירושלים ודרומה אני יכל להבין בנתיים למה יש אנטי נגד העונה הזאת).

כן צודק כאילו אנחנו לא יודעים מה זה עדכונים כל שנה זה אותו דבר, אני בכלל לפי הדרמה חשבתי שבאמת יהיה משהו גדול לא האמנתי שכולם ילכו כמו עיוורים לפי עדכונים שבועיים אחורה..

לא צריך להיות שום אנטי נגד העונה, מישור החוף הדרומי קיבל בשנים האחרונות גשמים לא רגילים בעליל, סך הכל המצב חוזר לפרופרוציות ואיזון, הצפון היה צריך את הגשם הזה אחרי שנים חלשות מאוד... ירושלים אכן לא קיבלה מספיק גשם כי רוב המערכות היה צפונה אבל אין מה לעשות. עדיין זו עונה של פעם ב-7 שנים ואני לא מגזים.. אי אפשר לבנות על גשמים כאלה בכל עונה

לא צריך להיות שום אנטי נגד העונה, מישור החוף הדרומי קיבל בשנים האחרונות גשמים לא רגילים בעליל, סך הכל המצב חוזר לפרופרוציות ואיזון, הצפון היה צריך את הגשם הזה אחרי שנים חלשות מאוד... ירושלים אכן לא קיבלה מספיק גשם כי רוב המערכות היה צפונה אבל אין מה לעשות. עדיין זו עונה של פעם ב-7 שנים ואני לא מגזים.. אי אפשר לבנות על גשמים כאלה בכל עונה

מה שנכון, נכון.

כן צודק כאילו אנחנו לא יודעים מה זה עדכונים כל שנה זה אותו דבר, אני בכלל לפי הדרמה חשבתי שבאמת יהיה משהו גדול לא האמנתי שכולם ילכו כמו עיוורים לפי עדכונים שבועיים אחורה..

גם לפני שבועיים שכולם דיברו על מגה מערכת להיום,   היה צריך לדבר יותר במגמות וציינתי את זה.

וכן,  כרגע המגמה היא שהחסימת אומגה במערב אירופה תביא עם הגלים הרוסבים שלוחה אפיקית לאגן המזרחי של הים התיכון,   בנתיים גם האמריקאי וגם האירופיי נותנים שוב,  תרחיש מערבי מדי שגם מתנתק לשקע רום עצמאי,   מה מסלולו ואם הוא יחבור לאפיק הגדול שהמודלים חוזים עוד שבוע מצפון.  זה שאלה שרק הזמן יכל לתת לנו תשובה עליה.

בנתיים באמת מערכת טובה עוברת עלינו ואף יתכן שמקומית נופתע מחר ומחרתיים (אציין זאת בערב),   אין בנתיים טעם לטעמי לפזול ברמה של ניתוח מעמיק למודלים לשבוע +

מדובר במערכת אדירה לצפון... הרבה מאוד גשם וממשיך לרדת.. בקשר לסופ"ש הבא אני חושב שיהיו שינויים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר