שלג בחורפיש ובבית גאן

שלג קל החל לרדת בחורפיש ובבית גאן.

פסגת מירון שלג יותר כבד.

בוקר טוב...

אכן שלג כבד בבית ג'אן

בוקר טוב ומבורך לכולם ,

איך חורפיש !!! מה הגובה המקסימלי שם ?

בוקר טוב ומבורך לכולם ,

תבחר גובה מ 700 עד 1000...עד 856 מאוכלס.

.מה ההלם?!!....למה לא !?.....שלג בחורפיש לא דבר נדיר מאוד שכיח וכל שנה.

בוקר טוב בחורפיש אין שלג לא יודע אם ירדו כמה פתיתים בלילה לקראת בוקר כרגע אין פה כלום אפילו גשם לא יורד

בוקר טוב בחורפיש אין שלג לא יודע אם ירדו כמה פתיתים בלילה לקראת בוקר כרגע אין פה כלום אפילו גשם לא יורד

ברור שלא נערם....כנראה ישנת כל הלילה.

נערם רק בפסגת מירון....ירד שלג נקי באוויר והיה תענוג לראות חבל שפספסת.

ובקשר לגשם פריד...ברור שלא ירד גשם עכשיו לפי הצפי היחלשות בגשמים לקראת התחזקות חוזרת....גם צפון וגם מרכז.

בוקר טוב ומבורך לכולם ,

אין שום הלם ... כשרושמים בגוגל גובהה ממוצע 670 ומדברים על שלג מעל 900 אז בטח זה מפתיע .

בכל מקרה תהנו emo_45.png

בוקר טוב ומבורך לכולם ,

אין שום הלם ... כשרושמים בגוגל גובהה ממוצע 670 ומדברים על שלג מעל 900 אז בטח זה מפתיע .

בכל מקרה תהנו emo_45.png

אז אסביר לך....כשיש לך הפרש גבהים מטורף של 650_1000...אפילו יש גבהים נמוכים יותר בכניסה עוד רחוק מהכפר וזה נכנס בחישוב ממוצע....אתה מקבל ממוצע 670...מתמטיקה פשוטה אחינו 

בוקר טוב ומבורך לכולם ,

בכל מקרה תהנו emo_45.png

אז אסביר לך....כשיש לך הפרש גבהים מטורף של 650_1000...אפילו יש גבהים נמוכים יותר בכניסה עוד רחוק מהכפר וזה נכנס בחישוב ממוצע....אתה מקבל ממוצע 670...מתמטיקה פשוטה אחינו .

ועוד משהו חשוב....לא יודע מי דיבר על רום 900...רום השלג היה 700 בלילה ואפי....הנתנונים היו מינוס 30 בגבוהות על מינוס 1 בנמוכות....יש לך חישוב רום שלג בגוגל תכניס נתונים ותקבל תשובה

אם גובהה מינימום אצלכם זה 650 אז הממוצע לא יכול להיות 670 emo_02.png  , גבר אני ניזון ממה שנכתב בפורומים 

ולא נכנס למפרטים ודובר רבות על גובהה 900 אז אם היו הקצנות זה תמיד מבורך ...

בכל אופן אחי אני עוקב הרבה ואשמח תמיד ללמוד .

תודה על המידע בכללי emo_45.png 

אם גובהה מינימום אצלכם זה 650 אז הממוצע לא יכול להיות 670 emo_02.png  , גבר אני ניזון ממה שנכתב בפורומים 

ולא נכנס למפרטים ודובר רבות על גובהה 900 אז אם היו הקצנות זה תמיד מבורך ...

בכל אופן אחי אני עוקב הרבה ואשמח תמיד ללמוד .

תודה על המידע בכללי emo_45.png 

אתה מפספס את העיקר תהיה ענייני במקום להרבות בדיבורים אחי....בגבהים הנמוכים לא היה שלג....מרום 700 בערך ולזמן קצר...בהתאם לנתונים של גפס....ירד בהחלט....אתה סתם מגיב תקרא שוב את התגובה הראשית...לא זכור לי שרשמתי שנערמו 3 מטרים חח.

אני מהאזור .. נבי סבלאן הנקודה הכי גבוהה 803 מטר.. יש לידו שכונת חיילים משוחררים בגובה 780 מטר.. שאר הכפר בין 650-700.. יש ליד חורפיש הר שנקרא הר אדיר שגובהו 1006 מטר 

אני מהאזור .. נבי סבלאן הנקודה הכי גבוהה 803 מטר.. יש לידו שכונת חיילים משוחררים בגובה 780 מטר.. שאר הכפר בין 650-700.. יש ליד חורפיש הר שנקרא הר אדיר שגובהו 1006 מטר 

אז שתכיר יותר הר זבול איפה שהקבר 824.

הנקודה הכי גבוהה פסגת אדיר 1006...אחריהה חירם 996....הבית הכי גבוה 856...אני תושב המקום.

856 זה בטח קרוב להר אדיר במזרח הכפר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר