אחרת בלי קשר 

מרשמלו תוכל לפרט מה אומר בדיוק 990 מ"ב 

אחרת בלי קשר 

אוקי

נשמע מסקרן... נחכה בסבלנות...

תודה מרשמלו על הפירוט וההסברים!emo_39.png

תודה מרשמלו

שקע מסמל לחץ אויר נמוך.רכס לחץ אויר גבוה.

השקע סוחב אליו אויר מבחוץ בגלל הפרש הלחצים.אחת הבעיות שהיו לנו זה אפקט הדו שקע שלפעמים היה ממוקם מצפון ולא נותן לאפיק או למערכת לרדת לכיווננו.

עפ הצפי שלי הפעם השקע העמוק ישב סמוך אלינו ואז גם האפיק האימתני יוכל להדרים יפה .השקע"ממגנט" את האפיק או האויר הקר אליו.

שקעים של 995 ובודאי של 990מב אינם מצויים הרבה בקרבת אזורנו,השנה זה קורה יותר.(זוכרים את המיני הוריקן בסתיו בכרתים).בקיצור,שקע כזה יכול לייצר רוחות של 100קמש על משבים של 130 קמש.(שקע 990מב).לא אמרתי שיגיע ממש אלינו אך בהחלט יתקרב וימשוך את האפיק למקום הטוב ביותר בעולםemo_02.png

שלג במדבר סהרה??לא דמיוני.מרוקו צפון אפריקה ואזור המדבר בעוד כשבוע מושלגים!מה זה אומר לנו?אספר אחכ.

מרשמלו אני נזכרתי איך שנה שעברה ברחה מערכת גדולה בפברואר ...מקווה לפיצוי הולם השנה:)

חכי שבוע ותראי שמרית

שקע מסמל לחץ אויר נמוך.רכס לחץ אויר גבוה.

השקע סוחב אליו אויר מבחוץ בגלל הפרש הלחצים.אחת הבעיות שהיו לנו זה אפקט הדו שקע שלפעמים היה ממוקם מצפון ולא נותן לאפיק או למערכת לרדת לכיווננו.

עפ הצפי שלי הפעם השקע העמוק ישב סמוך אלינו ואז גם האפיק האימתני יוכל להדרים יפה .השקע"ממגנט" את האפיק או האויר הקר אליו.

שקעים של 995 ובודאי של 990מב אינם מצויים הרבה בקרבת אזורנו,השנה זה קורה יותר.(זוכרים את המיני הוריקן בסתיו בכרתים).בקיצור,שקע כזה יכול לייצר רוחות של 100קמש על משבים של 130 קמש.(שקע 990מב).לא אמרתי שיגיע ממש אלינו אך בהחלט יתקרב וימשוך את האפיק למקום הטוב ביותר בעולםemo_02.png

תודה רבה על ההסבר צדיק 

תודה על התחזית מרשמלו. מקווה מאוד שהחורף לא נגמר, אחרי שהתרגלנו לתענוג הזה (למעשה כבר מאזור נובמבר) מדכא מאוד כשזה חולף.

shais000 הוא לא ניגמר אתה פשוט התרגלת לחורף קצר תתחיל להתרגל לחורף שנמשך לתוך פברואר כולל כמו של פעם  נחזיק אצבעות

אין עליך מרשמי , ממש תענוג emo_45.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר