איך זה יכול להיות שבצפת 2.5 מעלות ובירושלים מעלה אחת??. יש עוד סיכוי לשלג בצפת??

אני חושב שעל כולנו לומר תודה גדולה למרשמלו, שנתן תחזית מדויקת(מזמן), ולמרות כל הספקנים, עמד על כך שיש תחזית אחת. יישר כוח גדול. 

בית ג'אן ברד יש עוד סיכוי לשלג 

לדעתי נגמר הסיכוי לשלג.. אפילו בהר בנטל הטמ' כמעט מעלה מעל האפס.. משקעים לא חסר פשוט אין קור

כן בירושלים מעלה וחצי והמשקעים מתבזבזים חחח. חסר רק חצי מעלה בשביל לקבל את השלג. עוד שעתיים בטוח יתחמם כבר. עכשיו זה השיא. נקווה שירד עכשיו

מקודם ירד קצת שלג נקי, זה נורא תלוי איפה אתה נמצא, ראיתי תמונות מגילה ומבית הכרם וראיתי שנערם שם ממש יפה, כרגע זה יותר מטחי ברד.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

אגב לפי המכ"ם הצפון חוגג גם ברגעים אלו.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

איך זה קורה שהמכם מפוצץ בעננים בצפון בבית ג'אן ולא יורד כלום

זה רק לפי המכ"ם אבל בפועל אין גשם

טוב החגיגה בירושלים נגמרה... כנראה ימשיך גשם ברוב הארץ עד אמצע הלילה. סכ"ה היה בדיוק כצפוי מטחים באוויר ואפילו הערמות קלה בשכונות הגבוהות בירושלים לזמן קצר... נחכה למערכת הבאה

סך הכול אני חושב שהמערכת די עמדה בציפיות לפחות בכל הנוגע לשלג בירושלים, אני ניהנתי מלראות את פתיתי השלג מהחלון, וכמו שנאמר כאן, עדיין יש כמעט חודשיים של חורף לפנינו שבהם בהחלט יכול להיות אירוע נוסף ואולי אפילו משמעותי יותר.

אני לא חושב שהייתה עמידה בציפיות, אני חושב שכולם נסחפו. לא היו בכלל הרבה משקעים, בשום מקום. הקור בצפון לא הספיק לשלג זאת לאחר שדובר על רום של 600 מטר שיראה באוויר.. בקיצור הגזמה בשביל אירוע גשם של 10 שעות ולא יותר, היה אפשר לחזות את האירוע הרבה יותר בצניעות.

ביום ראשון הייתה מערכת הרבה יותר טובה ויעילה לצפון שהוסיפה הרבה מים.

נראה שהמערכת בשלבים האחרונים שלה , בים יש מעט עננים

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר