הסערה כבר כאן. מה קורה בהמשך ? חסימה? כנסו אל דאגה 14.1

בעניין השלג אין הרבה מה להוסיף רק שצריך לחכות לעדכון ערב .שם כנראה תסגר המגמה. או אפילו לעדכון בוקר מחר. בגדול שלג בהרי הצפון והמרכז החל הצהריים בצפון ולפנות ערב גם בירושלים.  מה שמעניין הוא האם צפוייה חסימה ? אז התשובה שלא. צפוייה הפוגה לפחות 10 ימים. הגשם והקור יחזרו בסוףהחודש. לקראת אמצע פברואר פלוס מינוס מערכת עוצמתית. 

בנתיים המוביל הוא איסי ופארה בעניין שלג מנשי בירושלים. גפס ילך בעקבותהם אם לא בעדכון מהריים אז הערב. ערב מרתק הערב. בנתיים בירושלים קר מאד אביך ומטפטף קלות  הטמפ 6.8 מעלות. 

בס"ד.

המון תודה על העדכון המשמחemo_45.png

שיפור עדכון צהריים.אצל גפס. הערב נדע יותר. הערכה שלי  התכנסות לעבר איסי. לכמה שעות תנאים לשלג טוב בהרי המרכז וירושלים. ככל שנתקרב לחצי השני של הלילה נראה שלג באוויר או מעורב  עד להפסקה מוחלטת לפנות  בוקר בוקר. הערכה בעדכונים הבאים היציבות תשאר כפי שאיסי החל אותה. 

akdho12 ואלה כי הליצנים מפורום תפוז אמרו שגפס מראה הפסקה ארוכה שלא רואים בה סוף שקרנים כניראה

ישנה הפוגה מעל שבוע אבל לקראת סוף החודש מערכת גשם מכובדת. כנראה שנחתום את ינואר עם המערכת הסוערת ביום רביעי. והמערכת לקראת סוף החודש.

יש שיפור גדול מאוד בטווח הרחוק, אנשים פשוט לא הסתכלו על איך המודלים הראו את השליש האחרון לפני כמה ימים-שבוע אז הם לא יודעים כמה המצב השתפר. לדעתי הפסקה של קצת מעל שבוע. וזה מעולה כי השיא של אפקט הssw אם הוא התרחש בסוף דצמבר זה כנראה סוף החודש-תחילת פברואר ולכן אסור לפספס תקופה זאת. דרך אגב אחרי השבוע הצפון מעל ה80 אחוז מרחבית אזורים מסוימים יגיעו ל90 (חיפה אני משער יעברו את ה90). 

אמת בדבריך יפה כתבת שאפו שאפו

עדכון ערב  גפס מתון. לפיו שלג באוויר אולי הצטברות 2 סמ. פארה יותר מרשים קר יותר בנמוכות. שלג ממשי לכמה שעות.  נראה מה יקרה אצל איסי

 

הערכה כמובן לגבי ירושלים

איסי יחזק אתפארה.

נראה כך. על פניו.  חזק ואמץ

הסבירות הכי גבוהה בירושלים זה שלג שיערם לס"מ ממש בודדים לפחות בשכונות הגבוהות ויעלם מיד. זה ברור לא מערכת שלג נורמלית. אבל זה פחות נראה כמו שלג ממשי באוויר לזמן מסויים מה שגם לא היה הרבה זמן

מה קורה עם צפון רמת הגולן?בכל הפורומים מדברים אך ורק על ירושלים,תפרוסת הסערה רחב מאד,דברו גם על שאר אזורי הארץ.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר