חשבון נפש

שלום לכל הקוראים והכותבים היקרים,

אני נמצאת בפורום הזה כבר מספר שנים כקוראת פאסיבית ביותר, רק לאחרונה התחלתי לכתוב. אני חובבת מזג אוויר עמוק בוורידים מאז ומעולם והפורום הזה בהחלט מתדלק את התחביב.

בהיותי קוראת פאסיבית, הבחנתי לא אחת בדיונים לא נעימים, בעקיצות מעודנות (יותר או פחות) שכוונו כלפי גולשים מסוימים, לפעמים במילים שהוטחו בחברים מסוימים שלא הייתי מעזה להעלות על דל שפתי או מקלדתי, מהסוג שהיה גורם לי להחוויר אילו שמעתי אותו מאחת מבנותי.

ראיתי - ושתקתי. וכאן, להבנתי, טעיתי. אני רואה בצער רב שהתרחשויות אלה שהדרדרו לאחרונה הצליחו להרחיק מאיתנו חבר יקר שתרם רבות לכולנו תוך השקעת זמן, ידע ויכשרון  משמעותיים. אפשר להתווכח על התוצאה, אבל אי אפשר להתווכח על התרומה. אם הגענו למצב שתרבות הדיון גרמה להרחקת חבר מקרבנו - אני לפחות רואה בזה קריאה לחשבון נפש.

על מה? על זה שידעתי לקבל כשהיה נעים, ולא מצאתי לנכון למחות וישבתי מהצד כשהיה פחות נעים. יש מצבים שבהם הרוב הדומם צריך להפסיק להיות כזה. אם נתקלים באלימות, גם אם מעודנת ונסתרת מעין, צריך לקום ולומר "עד כאן, זה לא מקובל עלינו".

אישית שתקתי ועל כך אני מצטערת. הייתי רוצה לקוות שכל מי שמרגיש כמוני יביע את דעתו ואולי נצליח יחד להחזיר את המקום הזה להיות בית חם לכל חובבי מזג האוויר, וזה כולל את כולם - תהיה אשר תהיה הגישה שלהם באשר לאופן החיזוי.

תודה.

יפה כתבת.

מזדהה עם כל מילה

נכון ומדויק, מסכים לחלוטין.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

מסכים עם כל מילה

יעל, כתבת בדיוק את מה שאני מרגישה. תודה.

מקווה שנצליח להחזיר את הפורום הזה לאותו פורום שהוא היה- אוהב אדם ומזג אוויר, ובעיקר- מקום נהדר ללמוד ולהשכיל מכל אחד כאן...

בס"ד.

כתבת כלכך יפה,מסכים עם כל מילה.

תודה יעל על שהחלטת לכתוב ובכך נתת גם לי מוטיבציה. גם אני חברה פסיבית בפורום כבר שנים אחדות. גם אני כמוך, הייתי עדה בכאב גדול למה שהתרחש בפורום בחודשים האחרונים. חשבתי שזה יעבור, חשבתי כמו רבים אחרים, שאלו הם אבני נגף חסרי תרבות ושהרוב השפוי יוכל להם מבלי להתייחס ולהיעלב, כי אותם עילגים לא שווים בכלל קריאה או התייחסות. לצערי דוקא אלה הם שהשתלטו על הפורום וגרמו לי להתרחק מלקרוא ולאחרים וטובים ומבינים ממני, להתרחק ולא לכתוב יותר. הלוואי וההנהלה החדשה תדאג שהפורום הזה ישוב להיות מה שהיה פעם.

תתכוננו לחזרה של מרשמלו

מנהל הפורום
1000+

איזה משמח לקרוא את האשכול הזה ואכן ביחד נצליח 

תודה רבה שהארת את עיניינו

מסכים עם כל מילה

ותודה לאילן ולתומש שאני מאמין פעלו לחזרת מרשמלו

לא ידעתי שיש כל כך הרבה נשים בסביבה, מוזמנות להיות יותר פעילות, זה רק מוסיף לנו יותר עומק ובגרות.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

תודה תומש, גם אני שמתי לב משום מה שהתחום נחשב גברי, אבל אני בטוחה שיש נשים לא מעטות שמתעניינות. אני חובבת מזג אוויר מושבעת מאז ילדותי וממש מכורה למפות סינופטיות. הלוואי שהייתי יודעת קצת יותר לפרש אותן לעומק, אבל כל יום לומדים עוד ועוד. בחורף טופקארטן מחליף אצלי את דף הבית...

מוזמנת לשאול פה אנשים את מה שאת לא יודעת ולהרחיב את הידע. 

אני משוכנע שאנשים ישמחו לעזור.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר