לידידנו מרשמלו היקר.. (חברים כל מי שמעריך אותו יפרגן קצת..)

תדע לך שקודם כל התחזית שלך היא הדבר הכי חשוב כאן בפורום מזה שנים.. אני עוקב אחרייך כבר כמה שנים טובות ורק נהנה לקרוא כל פעם את הפיענוח המקצועי שלך לתחזית חודשית מידי חודש..

עכשיו ברגע שאתה מתייחס לאותם מיעוטים שמנסים לקבל תשומת לב וכך הם מנסים להקניט אותך וזה שאתה בכלל מתייחס אליהם ואח"כ בגלל זה אתה לא כותב תחזית.. הם מנסים לנצח אותך ואני בטוח שזו לא התחושה שאתה רוצה לתת להם.

אתה לא חייב לאף אחד כלום ואתה עושה לכולם פה שירות אדיר ומהנה כל הזמן.. אז קודם כל אלפי תודות אח יקר.. ובחייאת אחי אם יש לך מקניטים תדע שאתה בדרך הבטוחה להצלחה ואתה באמת מס'1!!!!

מחכים כבר לתחזית החודשית שלך בכסיסת ציפורניים.. 

ושוב תודה על הכל..

מנהל הפורום
1000+

חותמת על כל מילה

99% מחברי הפורום כאן זה בגללך מרשמלו מחכים כבר לתחזית ינואר 

חבל שמישהוא בהנהלה כאן לא קם על רגליו כשמישהוא ליגלג עליו , ופשוט "תקף"  בעדינות אך בארסיות את התחזית שנתן על התפר שבין  .

עד היום אפילו תחזית למספר ימים משתנה ולא קולעת  ,  אז תחזית לחודש קדימה  ?    אם יכנס ב 1 לחודש או השני אז פספסת בגדול ?  זה כבר לא תפר .

בקיצור צרות העין ואי שימת קו אדום בוהק בפני המתריס ואפילו הצדקתו גורמת לכך להוא לא איתנו כפי שאנו רוצים  .

גם שצינתי שיש כאן מעין אלימות מקלדת והתרסה קיבלתי תשובה שלא כך ואין אנו ממליכים אחד על השני וכו'  .

חבל מאוד ואני עדין מקווה שמרשמלו יחזור כי הוא הדובדבן של הפורום , למרות שהוא לא הוותיק בפורום .

מסכימה. בדיון הזה, אם אפשר לקרוא "דיון" למה שמתרחש כאן, להבנתי, חשוב לחדד את ההבדל בין מודלים ממוחשבים, חזקים ככל שיהיו לבין פרשנות אנושית. כאשת מחשבים, אני יודעת כמה זה נכון ביחס לכל דבר בחיים. גם בצילומי רנטגן יש ניתוח ממוחשב ויש את העין האנושית שלפעמים מפרשת דברים אחרת. כך גם בשוק ההון. לכן, תמיד חשבתי שזה נכס שלא יתואר לפורום, מישהו שיש לו ידע ואומץ לתת פרשנות אנושית היכן שמחשבים עושים את העבודה. פרשנות אנושית יכולה להתברר כשגויה, מעצם טבעה שהיא אנושית. מצד שני - היא יכולה לזהות תובנות שמודל ממוחשב לא תוכנן מראש לאתר. לכן - הייתי רוצה לקוות שהחבר מרשמלו יחזור וישתף אותנו בתובנות האנושיות שהוא מפיק מתוצרי המודלים הממוחשבים, ואישית אהיה אסירת תודה מאוד אם כך יהיה. כל הצבע והעושר בפורום לא יהיו אותו דבר ללא רובד יוצא מן הכלל זה של הפרשנות האנושית. ונקודה לסיום - לי אישית נעימים המנגינה, הניסוח האדיב-תמיד ותחושת רוחב הלב המסתתרת בין השורות של כל ההודעות של החבר מרשמלו.

תדע לך שקודם כל התחזית שלך היא הדבר הכי חשוב כאן בפורום מזה שנים.. אני עוקב אחרייך כבר כמה שנים טובות ורק נהנה לקרוא כל פעם את הפיענוח המקצועי שלך לתחזית חודשית מידי חודש..

עכשיו ברגע שאתה מתייחס לאותם מיעוטים שמנסים לקבל תשומת לב וכך הם מנסים להקניט אותך וזה שאתה בכלל מתייחס אליהם ואח"כ בגלל זה אתה לא כותב תחזית.. הם מנסים לנצח אותך ואני בטוח שזו לא התחושה שאתה רוצה לתת להם.

אתה לא חייב לאף אחד כלום ואתה עושה לכולם פה שירות אדיר ומהנה כל הזמן.. אז קודם כל אלפי תודות אח יקר.. ובחייאת אחי אם יש לך מקניטים תדע שאתה בדרך הבטוחה להצלחה ואתה באמת מס'1!!!!

מחכים כבר לתחזית החודשית שלך בכסיסת ציפורניים.. 

ושוב תודה על הכל..

מצטרף ומסכים לכל מילה!.

יותר ממפרגן למרשמלו. אחד מעמודי התווך של הפורום (שלא לומר ״העמוד הראשי״).

אני אישית עוקב בפורום אחרי כל פוסט שלו

שמח שחזרת מרשמלו..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: moti27561
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר