בס"ד.

ממש עצוב שקומץ כזה קטן הצליח לעשות,נזק כזה גדול לחובבי מזג האויר, תחילה

אתיחס למעט מימה שנאמר מרמשמלו ממש לא יהיר,ואין לו אגו נפוח ,אני חולק ומוחה על כל הדברים  שנאמרו על מרשמלו,

מרשמלו לעולם לא נהג בהיורה ולא באגו נפוח,ההפך הוא הנכון כמו שיעל אמרה מתי שהוא טעה הוא אמר טעיתי,ותמיד פרגן לכולם,

ושוב רוצה לומר לך מרשמלו המון המון תודה על כל התחזיות, ועל כל ההשקעות שעמלת על מנת לספק לנו חובבי מזג האויר

תחזיות ארוכות טווח,אני מקווה שתשקול בכבוד ראש את ההחלטה שלך ולא תפרוש,emo_38.png

מרשמלו אתה יודע אם אתה רואה שיש לך מתנגדים סימן שאתה בדרך הנכונה...להבדיל גם למשה רבנו היו מתנגדים..גם לדויד המלך..ועוד הרבה טובים ודווקא המתנגדים הם זה שגרמו להם להיות כתובים באותיות של זהב בדפי ההיסטוריה. אז אנא ממך תתעלם מהם ותעשה מה שאתה הכי טוב בו.

לגבי מוחמד הזה...אינני איש גזען הוא מרשה לעצמו כנראה יותר מידי במתיחת הגבולות בהגדרה של חופש הביטוי..דרך ארץ קודם להכל גם ובפרט אצל המוסלמים שאני מכיר רבים וטובים שיודעים להעריך ולכבד את העומד מולם פשוט מאוד לנטרל את הפגע הרע הזה מפה 

הבעייה לצערי אינה באנשים חברים אלא באלו שצריכים ואמורים לנתר את ההכפשות וההערות הפוגעות בגולשים .

כשזה לא נעשה ויותר מכך מצדיקים אותם בעילת חופש הדיבור אז זו התוצאה  .

חבל מאוד !!!!!!

אני לא נוהג לכתוב הודעות בפורום אך כבר כמה שנים שאני נכנס מס' פעמים ביום להתעדכן בראש ובראשונה בעדכונים של מרשמלו.

אני גם חושב כמו אופיר , אכן ניתנה יד חופשית לפגיעה באנשים אחרים (והכוונה לפגיעה במרשמלו)  ולא בתור ביקורת בונה ומעשירה אלא נטו לפגיעה אישית על בסיס צרות עין, ילדותיות, וקנאה.

מרשמלו תמיד כיבד כל אחד ואחד גם כאשר הלבינו את פניו ולא פעם!

מנהלי הפורום - בשם חופש הביטוי לכאורה נתתם יד לפגיעה אישית באיש היקר הזה וחבל... כולנו מפסידים מכך.

מקווה שתעשו חושבים בשנית מה נכון להשאיר כביקורת עניינית ומה היא ביקורת אישית שמתרטה לפגוע באדם אחר בפורום ושדינה להימחק.

וכל זאת ע"מ שהפורום יהנה מאווירה טובה ומסיעור מוחות ענייני ומעשיר.

תודה

מרשמלו האחד יחטא ועל כל העדה תקצוף 

אני לא נוהג לכתוב הודעות בפורום אך כבר כמה שנים שאני נכנס מס' פעמים ביום להתעדכן בראש ובראשונה בעדכונים של מרשמלו.

אני גם חושב כמו אופיר , אכן ניתנה יד חופשית לפגיעה באנשים אחרים (והכוונה לפגיעה במרשמלו)  ולא בתור ביקורת בונה ומעשירה אלא נטו לפגיעה אישית על בסיס צרות עין, ילדותיות, וקנאה.

מרשמלו תמיד כיבד כל אחד ואחד גם כאשר הלבינו את פניו ולא פעם!

מנהלי הפורום - בשם חופש הביטוי לכאורה נתתם יד לפגיעה אישית באיש היקר הזה וחבל... כולנו מפסידים מכך.

מקווה שתעשו חושבים בשנית מה נכון להשאיר כביקורת עניינית ומה היא ביקורת אישית שמתרטה לפגוע באדם אחר בפורום ושדינה להימחק.

וכל זאת ע"מ שהפורום יהנה מאווירה טובה ומסיעור מוחות ענייני ומעשיר.

תודה

* מטרתה

מרשמלו אף פעם לא טעה.

הוא פשוט חוזה מהלכים שיכולים לגרום למערכת כלשהיא.

העניין שחלק רב פה לא מבינים שלא כל מהלך יוביל למערכת אפילו שהוא קיים כי לפעמים מערכות נתקעות מתחת לאף עקב כל מיני סיבות.

מערכת שלא מגיעה למרות חיזוי מוצלח של המהלך לא מעיד על כשלון של אותו אדם שחזה אותו כי גם הוא בעצמו שם את כל האפשרויות על השולחן.

ולכן אין לכם שום זכות להתנפל על אדם תורם מזמנו ומשקיע בשבילכם רבות ועוד הוא לא חייב כלום לאף אחד פה.

מרשמלו תודה לך על הכל ותמשיך לתת ולתרום כהרגלך

חברים, התסכול שלכם מובן ולכן אני נותן לו מקום.

עדיין עם זאת, מותר לבקר כל אחד בפורום כולל את מרשמלו, אמנם יש לו קרדיט גדול פה אך הוא איננו "מורם מעם".

מותר ליוסי או לאחרים לומר מה שהם רוצים בתנאי אחד, שנשמרת שפה הולמת, מצאו לי משהו שאינו הולם בתגובות המבקרים ואני לא אתן לזה מקום פה. לא אחסום אנשים על דעות שאינן מתאימות לחלק מהחברים פה, כמנהל לא אקח אף צד, לא של מרשמלו ולא של מתנגדיו, תלמדו להכיל ובכיף גם תבקרו את המבקרים, זאת זכותכם המלאה. 

מרשמלו יחליט מה שיחליט אנחנו פה, רק תעבירו את המלח ותרגעו, אנחנו כאן, זאת שיא העונה אז בואו נתקדם, מודלים, תחזיות כולם מוזמנים לחזור לעניינים.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , lia5000
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר