שמעו זה לא לעניין בכלל

שמעו כל הקטע הזה שאתם יוצאים על מרשמלו לא לעניין בכלל. בהתחלה אתם רוצים שיתן לכם תחזית. ואז שהוא משקיע ועושה לכם טובה, שהוא חייב לאף אחד פה. אתם באים ומלכלכים עליו. ותמיד יורדים עליו אם הוא צדק או לא. תגידו מי אתם בכלל. מרשמלו בסך בכל בן אדם, והוא עושה לכם טובה ענקית שהוא בא ומפרסם תחזיות פה בפורום. הבן אדם ענק ולרוב תמיד דייק. אז לפעמים יש טעויות בדרך מה קרה? הוא לא אלוקים, ולא הבטיח שום דבר, אז למה לצאת עליו בכזאת גסות. אתם צריכים להוקיר לו תודה כי מרשמלו הבן אדם הכי טוב פה, ואולי של הפורום. אנשים מחכים לתחזיות העמוקות שלו והוא באמת משקיע. אז בואו ביחד נבקש סליחה ונגיד תודה לבן אדם הזה שפשוט עושה עבודת קודש בפורום הזה...

תגיד לי מה הוא חייב לך משהו תגיד תודה ותשתוק.

ירושלמי ידידי. יש פה חבורה שפשוט שונאים את מרשמלו וזה כבר לא קשור לצדק או טעה. ומוחמד אני יותר משתכנע שהגן ילדים נמצא פה

מנהל הפורום
1000+

ירושלמי ידידי. יש פה חבורה שפשוט שונאים את מרשמלו וזה כבר לא קשור לצדק או טעה. ומוחמד אני יותר משתכנע שהגן ילדים נמצא פה

נכון

זאת גם הסיבה שהוא לא מפרסם תחזית לחודש ינואר שהבטיח שיפרסם היום ?

אם יורשה לי, אף שאני יחסית חדשה, גם אני חושבת שזה לא לעניין, לא הוגן ואף כפוי טובה. אדם טורח להביא נתונים, מביע את דעתו ומנמק אותה. כל אחד יכול לקחת מזה כראות עיניו. אבל לבוא בטענות? על מה? על שהוסיפו לכולנו עניין והנאה לצד ציפיה ומתח בעונות החורף כבר כמה שנים? אני אישית נבוכה ומתביישת על הסיטואציה. נקודה נוספת: שמתם לב שיש מי שמדבר תמיד בנימוס, בטוב לב ושומר על תרבות דיון גם כשהדברים קשים, לעומת כאלה שמוטב לא להרחיב את הדיבור?

שמעו כל הקטע הזה שאתם יוצאים על מרשמלו לא לעניין בכלל. בהתחלה אתם רוצים שיתן לכם תחזית. ואז שהוא משקיע ועושה לכם טובה, שהוא חייב לאף אחד פה. אתם באים ומלכלכים עליו. ותמיד יורדים עליו אם הוא צדק או לא. תגידו מי אתם בכלל. מרשמלו בסך בכל בן אדם, והוא עושה לכם טובה ענקית שהוא בא ומפרסם תחזיות פה בפורום. הבן אדם ענק ולרוב תמיד דייק. אז לפעמים יש טעויות בדרך מה קרה? הוא לא אלוקים, ולא הבטיח שום דבר, אז למה לצאת עליו בכזאת גסות. אתם צריכים להוקיר לו תודה כי מרשמלו הבן אדם הכי טוב פה, ואולי של הפורום. אנשים מחכים לתחזיות העמוקות שלו והוא באמת משקיע. אז בואו ביחד נבקש סליחה ונגיד תודה לבן אדם הזה שפשוט עושה עבודת קודש בפורום הזה...

בוא נשים את הקלפים על השולחן:

אם מרשמלו שם את עצמו מעל שאר החזאים פה , מעל המודלים גם , יש לו התנהלות יהירה עם דרמה מיותרת לחלוטין , הוא מזמין את זה על עצמו , הוא מזמין תקיעת סיכות בבלון האגו הנפוח שלו.

אני לא מסכימה כלל. אני עוקבת מספר שנים אחר ההודעות שלו ושל אחרים. הניסוח נעים, אדיב ובעיקר, לתחושתי, מלא טוב לב וחיבה גם למזג האוויר וגם כלפי הקוראים. ולא פעם הודה בפה מלא "טעיתי". באשר לאזכור המודלים - יותר מפעם אחת הסביר בטוב טעם מה הם מודלים ממוחשבים ומהי פרשנות אנושית. ככל פרשנות אנושית - היא עשויה להתברר כשגויה. לכן - כמה כיף שיש גם וגם, וכל אחד יקח מה שטוב לו. קשה להתחבר למילים "אגו" ו"יהירות" בגלל ובייחוד במקרה זה.

יעל. חוץ מכמה בודדים כולם חושבים כמוך ולא במקרה. רק חבל שקומץ קטן כאן מנסה לכפות על כולם את המחשבה שמרשמלו ממציא או שחצן. כאמור כמעט כולם חושבים כמוך ולא במקרה

מנהל הפורום
1000+

בוא נשים את הקלפים על השולחן:

אם מרשמלו שם את עצמו מעל שאר החזאים פה , מעל המודלים גם , יש לו התנהלות יהירה עם דרמה מיותרת לחלוטין , הוא מזמין את זה על עצמו , הוא מזמין תקיעת סיכות בבלון האגו הנפוח שלו.

בושה וכלימה .  מדוע תומש אין אתה מוחק את הבחור האלים הזה  !!!!!  האם גם מילותיו עוברות אצלך כמו שלא היו  .

מה זה לכתוב כך על גולש בפורום יהיה אשר יהיה .   כך נהגתם ברוננין וראינו לאן זה הוביל ואני לא רואה שום שינוי במדיניות .  

הכוונה ליוסי 2906 כמובן .  עשיתי ציטוט וזה מה שהוא  הביא .

יש לחסום אותו 

כל מי שיוצא על מרשמלו סתם מקנא בהצלחות שלו. והוא הכי לא יהיר שבעולם. כל בן אדם מוצלח סוחף אחריו אוהבים ושונאים ככה זה העולם. לא צריך להתרגש מכך. ולמרשמלו אני אומר עלה והצלח ושים פס יא גבררר אוהבים אותך ! 

כל מי שיוצא על מרשמלו סתם מקנא בהצלחות שלו. והוא הכי לא יהיר שבעולם. כל בן אדם מוצלח סוחף אחריו אוהבים ושונאים ככה זה העולם. לא צריך להתרגש מכך. ולמרשמלו אני אומר עלה והצלח ושים פס יא גבררר אוהבים אותך ! 

צודק 100%

אני לא מצליח להבין אנשים כאלו, אף אחד לא מכריח אותכם להיות פה ולקרוא תחזיות, לכו תתמרמרו בבית שלכם

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: blue555571
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר