הכל יכול להיות ידידי.

כפי שכבר חזה זאת ידידנו כלל המודלים (מחכים רק לאיסי) ננעלים על המערכת של סוף חודש דצמבר.emo_38.png 

אל דאגה מתתיהו ,ec איתנו.

כמה טוב שמערכת דדון אכן מתיישבת עלינו בתפר בין החודשים.ומדוע?

יעלה את ממוצע דצמבר,וכן יחל את ינואר ברגל ימין.האפיק פשוט עושה מעלינו("לופ"),וחוזר ומתפתח שוב באמצע שבוע ראשון של ינואר.מ ד ה י םם!

מרשמלו !!

אודה לך אם תצרף מפות שעליהן אתה מסתמך בתחזיתך לגבי המערכת הנ"ל.

הייתי מאד רוצה ללמוד מהמפות הללו.

תודה מראש.

רוננין

ללמוד זה תמיד טוב.תוכל לעשות זאת בטופקארטן,את האינפורמציה שיש לי לא מעוניין לחלוק אלא לתת כתחזית .תודה על האמון במפות שלנו.

emo_45.png תודה לך מרשמלו.

כפי שכבר נאמר באתר שלנו 

אתה נכס יקר. תודה לך שוב על הזמן שאתה משקיע

בכדי לספק לנו את נתוני מזג האוויר הצפוי.

המשך חורף גשום וסוער (במידה אם אפשרemo_04.png) לכווולם.

ללמוד זה תמיד טוב.תוכל לעשות זאת בטופקארטן,את האינפורמציה שיש לי לא מעוניין לחלוק אלא לתת כתחזית .תודה על האמון במפות שלנו.

בלי צרוף מפות,התחזיות שלך אינן אמינות.

כן.רואים.זה מה יש .תתמודד.מזל שלי שאני קורא אותך צעד אחד קדימה.משועמם .(וגם קנאי)

המציאות שהמודלים מראים וכן מה שקורה בשטח חזק מכל הוכחה

מנהל הפורום
1000+

צרות עין בלבד...

רוננין,למיטב זכרוני זוהי אינה חוכמה לומר יומיים לפני:"ביום חמישי משעות הבוקר צפוי גשם במישור החוף"..

אז קצת כבוד כלפיי אחרים!

כן.רואים.זה מה יש .תתמודד.מזל שלי שאני קורא אותך צעד אחד קדימה.משועמם .(וגם קנאי)

מרשמלו אתה יודע שאני מאוד מכבד ומעריך אותך, אבל אני חושב שהתגובה הזו קצת לא במקום וגם לא כ"כ מתאימה לך.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

זיו יכול להיות שאתה קצת צודק אבל ממרומי גילם, הם יודעים להתווכח, אם משהו יתדרדר אני פה.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

בס"ד.

כל העקיצות האלו למרשמלו ממש מיותרות,הוא נותן תחזיות והן מתגשמות הוא לא חייב לתת את המקור שלו,

זו ביקורת? לפי עניות דעתי ממש לא וגם תומש המנהל העיר על זה כמה פעמים ואני עוקב אחריו,תיתבגרו כבר

כל הזמן מחפשים לעקוץ אפילו שבן אדם צודק למה ככה?

ואני שואל את עצמי האם זו דרך ארץ? והאם בככל שווה בכלל להכנס לפה,? ממש טרוליאדה מה שהולך פה:( ממש עצוב

ובנוסף לכל  הם טוענים שהם אוהבים אותו,על זה נאמר רק שמור אותי מאוהבי ,ומשונאי השמר מעצמי,

מרשמלו אתה יודע שאני מאוד מכבד ומעריך אותך, אבל אני חושב שהתגובה הזו קצת לא במקום וגם לא כ"כ מתאימה לך.

מותר למרשמלו להגיב פעם אחת על כל מיליון עקיצות לא לעניין ...emo_45.png

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: קרמבו
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר