ובעדכון צהריים של גפס פארה. האפיק בול עלינו ב29 בחודש. מצויין. עדכון ערב מעניין מאוד יהיה. לאט לאט מתקרבים למערכת קרה ואולי גם הצבע הלבן.

באתרים אחרים??הם מדקלמים את מה שנאמר כאן כבר מזמן.

וגם לאט לאט התרחישים יותר מושלגים. עדכון ערב מעניין מאוד.

מותר גם להקפיץ הודעה על מנת להראות שניתן לתת תחזית מדוייקת גם חודש מראש.תקחו את הזכויות בשבילכם ואני מקפיץ על מנת שיראו מה שיותר אנשים שניתן גם אחרת.התחזית החודשית התפרסמה כאן ב5.12 וכבר אז דובר על מערכת דדון אשר תגיעה בדיוק בזמן שעליו דיברנו.

קחו בקלות אין כאן שום כוונה להתהדר אלא רק להראות שהמודלים חסרי אונים לעיתים .

אין עליך, מרשמלו.

מחכה בתקווה להרבה לבן...

תודה לכם מרשמלו ירושלמי ואילן על העבודה שאתם משקיעים

בכדי להביא לנו תחזית כמה שיותר מדוייקת.

נחזיק אצבעות לשקע " דדון " הבא עלינו לטובה. emo_45.png

אפיק דדון? לקראת סוף החודש? סערה אמיתית? בקושי סערה בכוס תה.........

אכן איני מבין למה המילים המפוצצות, אני מבושם ומוקסם מן הגשם והחורף הנפלא, מפאת כבוד הפורום לא אגיד מה אפשר לעשות עם השלג בהרים מלבד החרמון, כרגע אחרי הרבה מאוד זמן ניתן להיות מרוצים מגשמי ברכה שלא נעצרים כפי שהורגלנו.

ועוד איך סערה אחרי התעמקות מחודשת של האפיק ממערב. אותו שקע גם דוחה את השיא לשבת או יממה יותר מאוחר

מנהל הפורום
1000+

yosi2906 העיקר שיש את אלה שיודעים רק לבקר זה המומחיות שלהם

ברק סבג

שלג להרים שווה ערך פי חמישה מגשם (תענית ג':)

הוא נספג לאדמה וטוב למי תהום

וואלה לא חשבתי שיש לזה מקור

מנהל הפורום
1000+

ברק סבג

שלג להרים שווה ערך פי חמישה מגשם (תענית ג':)

הוא נספג לאדמה וטוב למי תהום

לא בהכרח.

שלגים בארץ לרוב נמסים מהר לא רחוק מהמערכת עצמה כך שהאדמה עוד רוויית גשמים ומאפשרת פחות חלול של המים לתוכה.

המקום היחדי שזה נכון לגביו הדבר זה הר החרמון בארץ.

הבקורת היא לא על התחזית , כל אחד יכול לטעות , הבקורת היא על ההתנהלות היהירה שלו , על הדרמה המיותרת שהוא יוצר פה , על הגישה של "אני יותר חכם מכולם פה" שלו , קצת צניעות לא תזיק לו..........

הבקורת היא לא על התחזית , כל אחד יכול לטעות , הבקורת היא על ההתנהלות היהירה שלו , על הדרמה המיותרת שהוא יוצר פה , על הגישה של "אני יותר חכם מכולם פה" שלו , קצת צניעות לא תזיק לו..........

התנהגות יהירה או לא -הרוב כאן אוהבים את זה ומחכים בכליון עיניים לתחזיות שלו ובגלל אנשים כמוך מפסידים אותו כל שנה.

כמו שמישהו כבר כתב קודם-לא בא לכם אל תכנסו לאשכולות שהוא פותח אף אחד לא מחייב אתכם.

ואל תיכנסו באנשים בצורה כזאת כי לא מתאים לכם מה שהם כותבים,אם אתם רוצים תנו בקורת בונה ולגיטימית לא ככה..

קצת צניעות לא תזיק גם לכם.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר