שבוע טוב.הפתעה .אפיק דדון בדרך.סערה אמיתית.בבקשה.

אכן,כפי שכתבתי כבר,אפיק קר מאוד בדרכו לארץ,(מכונה אפיק דדון),לקראת סוף החודש.

מה שאתם כבר יודעים ,המודלים מתחילים להתחיל לעקל כעת.יהיה להם קשה.יחסרו כאן לא מעט פעימות לאנשים(קבלו את זה באהבה).

המודלים ארוכי הטווח לא ידעו כיצד" לאכול" את האפיק הזה וכיצד לפענחו.האפיק קר מאוד בכל שכבות האטמוספירה וילווה בשקע עמוק .האפיק לכשעצמו במצבו הרגיל בעל פונציאל להוריד שלג בהרים הנמוכים מהחרמון ואני עוקב בשבילכם על כל פרט ופרטי הפרטים על מנת לתת לכם את התבשיל הישר לצלחת .לא אלאה אתכם בפרטים אך אני לוקח את מלוא האחריות לתחזית מרשמלו.

מערכת מסובכת לחיזוי,המודלים יתנו כל יום מס תרחישים לגביה כאשר כל תרחיש שונה מקודמו.כפי שכתבתי כבר,מיום ב הקרוב כבר שני המודלים הגדולים יראו לטווח הרחוק אותו.המערכת בפוטנציאל להתעמק מעלינו ולהפוך לקרה יותר.

כעת אני מציין מערכת חזקה וקר כתוצאה מאפיק מפותח ועמוק אשר עתיד להביא עימו מזג אויר גשום סוער ומושלג לקראת סוף החודשאו בתפר בין החודשים,כפי שנראה כעת שלג ירד מגובה 1300 מ בצפון,אך זה אם האפיק לא יתעמק מעלינו.

במידה ויתעמק אנו מקבלים מערכת שלג קלאסית להרים,אך אמנע כעת לתת את התרחיש הנל כתחזית.

תהנו,ושבוע טוב לכל החברים.

נ.ב.בבקשה להימנע מהודעות בפרטי,אין לי את היכולת לענות לכולם.

תודה מרשמלו על תחזית עיקבית נקווה שהמערכת בטעות תתחזק יותר מידי ותהיה כמו המערכת של 2013 שראיתי פתיתי שלג לראשונה בבאר שבע.... emo_07.png

דרך אגב מה התחזית לשבוע הזה ראיתי שצפויים הרבה ימי גשם או שזאת טעות ?

תודה רבה מרשמלו. וכן. צפויי גשם השבע

מנהל הפורום
1000+

בס"ד.

תודה מרשמלו+שבוע טוב לך ולכל חברי הפורוםemo_45.png

ג'פס הערב אכן כבר מראה משהו בכיוון של התרחיש. יותר קרוב ממה שנראה עד עכשיו 

מנהל הפורום
1000+

אמנם צפויים 3 ימי גשם אך מה שניתן יהיה לאסוף בהם כדלהלן.

צפון 30-50ממ.

חוף מרכזי20-40ממ.

שפלה פנימית אזור ההר20-30ממ.

תתכוננו למזג אויר מעניין בסוף החודש.

מרשמלו תודה רבה מחכה בקוצר רוח בעזרת ה' emo_01.png

אגב גפס רומז כבר כמה עדכונים ברצף.

רואים יפה אצלו את מעבר גרעין הקור מזרחה ועליית רמה יפה למערב ומרכז היבשת.

ובמקביל אם זה מעניין אותכם יש מערכת קרה שיורדת למזרח ארצות הברית ב 21 לחודש למי שמאמין בקשר זה 

עפ זה צריך לספור 10 ימים."הקשר הקליפורני"

תודה רבה מרשמלו

מרשמלו אין קשר לקיפורניה למיטב ידעתי למעשה הקורלציה מאוד רופפת וחלשה ולא קימת ראינו את זה בשנים האחרונות

זה לא ממש הקשר הקליפורני ...

כי קליפורניה נמצאת בחוף המערבי של ארצות הברית והמערכת שהתכוונתי אליה צפויה להגיע למזרח ארצות הברית.

בכל זאת לא משנה.

תודה לך מרשמלו על העדכון המעניין!!!

חשבתי שכתב שהמערכת מגיעה לקליפורניה לא ראיתי 

אמרנו שעד יום שני שלישייחלו המודלים להריח את מערכת דדון אשר צפויה בתפר בין החודשים,אתמול אף נרמז משהו,היום כבר נלקח,אך אל תתרגשו זה עוד יקרה הרבה.

אפיק קר מאוד בדרכו לארץ.

אכן,מודלים מזהים ירידה של אפיק קר אלינו.זה כבר בתרחיש שלהם.ישתנו עוד הרבה במגמה ובסוג המערכת אך הם כבר בכיוון.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: קרמבו
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר