שלום לכולם.רק להבהיר.

אפתח בכך שאני באמת אוהב כאן את כולם,מנהלי הפורום שאר הגולשים הפעילים ואלו שאינם פעילים ורק משקיפם מן הצד,וגם את הכותבים אלי בפרטי שאינני מכיר בדיוק כםי שאינני מכיר אף אחד אחר כאן.בודאי המנהלים שעושים עבודה טובה ונוכחים כאן גם אם אינם פעילים ממש בסדר כתיבת ההודעות אלא צופים הודאי מן הצד.

יחד עם זאת אוסיף שמאוד מחזקת אותי ביקורת ואני למד ממנה הרבה ומסופר על זקן חכם בן 100(סיור אמיתי כאן אצלינו)שנשאל מה הוא באמת אוהב בלימוד שלו,הוא ענה "אני אוהב להפסיד בויכוח".שאלו אותו בתמיהה מדוע?ענה כי אם הפסדתי בויכוח סימן שלמדתי דבר שלא ידעתי קודם.

הרבה מוסר מסיפור מעניין זה,כך שמה אומר אני,ובודאי שביקורת היא מצויינת אך תנאי אחד לה.שהיא עניינית וגם אמיתית.שלא ישדרו כאן לאותם אלו הבקיאים פחות שהתחזית של התפר בין החודשים הייתה לסערה כאשר נכתב בפירוש התאריך שלה לפני כל המודלים וכן שהיא תהיה מע גשם ולא סערה ,אך מה לעשות,מי שדורש הגינות לא נותן הגינות בנוסח הודעותיו ועל כן הביקורת הופכת ללא רלוונטית כי היא מבוססת על פרטים שאינם נכונים.

מי שמכיר אותי יודע שלא פעם נכתבה המלה טעיתי ,ואותו מבקר טוען שנדרשת יותר צניעות,כך שכל המהלך הביקורתי הופך לבעייתי.חברים,לא הטרולים הם הגורם.הם יהיו הגורם אם לא ינקו אותם מכאן מייד,אך המנהלים מנפים ומטאטים את האבק וזה בסדר.

הבעיה היא שלא קיימת ההבנה המלאה מה מיוחד כאן במתן התחזית לטווח ארוך.אם תבחנו היטב תראו שהמגמות שניתנות כאן,סערה,שלג,קור או סתם מערכת,מתקיימות בצורה כמעט מדוייקת.נכון שפעמים קורה שנותנים תאריך למערכת ,היא כלל לא נראית במודלים ולאחר שהיא נראית במודלים לעוד עשרה ימים אומרים מרשמלו צדק.אך מה קורה בפועל ,?לעיתים המודל שראה מבטל אותה 4 ימים לפני ופתאום,לא המודל טעה אלא מרשמלו טעה.מדוע?הרי מרשמלו ראה מה שהמודל ראה הרבה אחריו ומה לעשות שהתרחיש לא התקיים?אם למודל שלנו יש יכולת לראות מה המודלים הגדולים יתנו והם 3 ימים לפני חוזרים לאחור,כנראה שכן פיצחנו משהו.דבר נוסף,כפי שהזכרתי רוב המגמות כן מתגשמות,רוב התרחישים גם הם מתגשמים,(לא ראיתי אף מודל ככ הרבה זמן לפני תרחיש שיתן מע לתפר בין החודשים ואת מס המערכות המדוייק לחודש כה בעייתי כנובמבר(זה קשה מאוד ולא כמו לתת תחזית לשרב בקיץ),

וכן צפי מדוייק לכמויות גשם ואף מס ימי גשם באוקטובר נובמבר,אך בהחלט ראיתי מגמה להלהיט ולסלף,לקנא (על מה ??)ולהכפיש,ליצור ספק במניעים ובגישה,וכל זה מגיע מאנשים שכביכול באים לתת דעה "אוביקטיבית"ולעשות כביכול סדר כי אכפת להם.בכל אופן,לא יודע כמה מכם יודעים או ידעו פעם,כמה אנרגיה וזמן לוקח על מנת להכין תחזית,וכמה כוחות וסבלנות צריך לזה אך מכובדי,זה לוקח זמן והרבה.

בכל אופן לסיכום הדברים,לא הטרולים,וגם לא המבקרים הם הבעיה ובודאי שאין כעס על אף אחד פשוט החלטתי לפנות זמן גם לשאר דברים,ישנם כאן אנשים שיכולים להעניק עוד נפח כמו אילן ואחרים וצריך לתת להם להוביל,הם לא פחות טובים.נשאר רק לאחל לכולם חורף מהנה,ישנם מערכות קרות שיגיעו במס גלים וכולם כתוצאה מאפיק גלי ,זכרו את סוף דצמבר שעל הכוונת למע קרה מאוד ונסיים כאן,הרבה טוב לכולם.

תודה מרשמלו דבריך חשובים  מאוד תודה רבה על כל ההשקעה שלך תמשיך לעדכן אותנו עם התחזיות מהרתקות שלך והניתוח הצקצועי להפליא שיהיה לך חג חנוכה שמח 

שלום מרשמלו הנני מדריך נוער בשטח ,אני נעזר רבות בתחזיות מזג האויר שלך לאורך שנים .המשך להביא את תרומתך הנכבדה בנושא שאתה מבין בו רבות.חג שמח מלא אור חדש וגשם.

האם ניגזרת ממה שהעלית על הכתב מביא אותך לא לכתוב כאן ולעדכן כפי שהיה עד היום  ?

אם כן אז חבל מאוד כי תמיד טוב ונחמד לדעת מה חופן בחובו העתיד . 

מקווה שאני טועה ובכל זאת תשתף אותנו כמו בעבר .

טעות ידידי השיגו מה שהם רוצים. יש מקום לכולם גם לך. הצעד שלך זה ההפך ממי שאתה זה כאילו חפשו אותי פגעו בי...גאווה זה לא מנת חלקך

חבל מרשמלו. התחזיות שלך הם נכס ותמיד הפכתי את המפות כדי לזהות את התרחישים שלך. זה יחסר לי ועוד הרבה

מנהל הפורום
1000+

למדתי ועדיין לומד המון מתחזיותיך ומהסבריך.חבל שאתה נותן לקומץ של חיות מקלדת לקלקל לאחרים,הרי זה תכליתם ולשם כך נוצרו לקלקל ולהפריע לאחרים.זה קורה בכביש,בתור למתקן בלונה פארק וכן אפילו כאן בפורום מזג אוויר.

בס"ד.

אני מצטרף לכל הפונים אליך מרשמלו היקר,אנא מימך המשך לתת לנו תחזיות ארוכות טווח,

תחשוב עלינו שאנחנו נכנסים במיוחד לקרוא מה שאתה כותב ויש לנו סיפוק ענק מזה,

אתה בן אדם מאוד חכם,אני מתפלא עליך שבגלל איזה טרול או שניים אתה לא תיתן תחזיות יותר,אל תכנע ואל תשבר כולם אוהבים אותך,אל תיתן לטרולים לנצח, בבקשה מרשמלו,תשכח מהם תחשוב עלנו:)שאני ועוד רבים וטובים מימני נכנסים כדי לקורא את התחזיות שלך,אני יודע שאל תאכזב אותנו ואתה תמשיך לתת תחזיות ארוכות טווח.. חנוכה שמח מרשמלו לך ולכל בני משפחתך וכל חברי הפורום היקר הזה,emo_38.png

מרשמלו יקירי

אין לי מה להוסיף על מה שנכתב בתגובות

אם הרמז המובן ממה שכתבת יתקיים ולא תכתוב יותר אנחנו יוצאים המופסדים, לא אתה, שתשאר עם היידע ולא הקופצים בראש שמחכים למעידה ( גם אם היא לא אמיתית ) של מישהו כדי לרדת עליו.

בכל פורום קורים הדברים האלו ולי אין את הזכות לומר לך להבליג אבל אני כן מבקש ( ואני חושב שזאת תחושת רבים) שכן תמשיך לכתוב לנו.

אני שנים עוקב אחריך בכל פורום אפשרי (ואפילו יודע את יום הולדתך) למרות שמעולם לא כתבתי כאן אני מביא דברים בשמך בתור המומחה.

מרשמלו ידידי emo_38.png

היי מרשמלו, 

בתור אחד שבאמת צופה מהצד על כל מה שנאמר פה וכן עוקב אחר הצפי שלך והניתוחים שאתה נותן ושלא נדבר על התחזיות לטווח ארוך אני רוצה להגיד לך שממש נהנתי לראות את הניתוחים שלך וגם את התחזיות הארוכות שלך שלרוב אתה צודק בכולם

כל הכבוד על הדרך שאתה עושה פה ענייני לחלוטין ומקצועי ביותר. 

חבל לי שאתה כבר תפסיק לכתוב פה כי בעצם אתה היית התקווה של האנשים בפורום במהלך כל החורף כדאי לדעת את הצפי המדוייק שלו וגם לכאלו שלא נמצאים בפורום .

אני מקווה מאוד שזה לא בגלל איזה כמה אנשים שיודעים לרשום במקלדת .

לא רוצה להגיד לך איך אראה הפורום בלעדיך.

בכל אופן אם כך הדבר מודה לך אני על כל הידע שנתת לי בתור קורא מן הצד ומאחל לך בהצלחה.

הי מרשמלו

כבר כמה שנים שאני ומשפחתי עוקבים אחר תחזית מזג האויר בפורום: "סיזונט", השנה פתחנו לראשונה את הפורום של "וואלה"

אחרי שראינו את תחזיותיך ארוכות הטווח נדלקנו על הפורום, ואנו עוקבים אחריו באופן יומיומי.

הבנו מהר שמדובר במומחה מקצוען- המוערך מאוד לא רק בפורום הספיצפי, התחזיות כמעט תמיד קלעו- ובטוח יותר מאתרים הנותנים תחזית יום- יומיים לפני ומשנים, הסבלנות וההשקעה בפורום ניכרה מהר מאוד, תחזיותך- העשירו את ידע כולנו, אפשר להרחיב עוד ועוד, אך-"אומרים מקצת שבחו של אדם בפניו". 

אני עוקב בכמה אתרי מזג אויר, אך לא מגיב בהם, גם פה לא הגבתי עד היום, אך ראיתי את העוול שנעשה בפורום ואת תצואותו ולא יכולתי לשתוק- אדם משקיע את כל כולו בהתנדבות- וצולח במתן תחזיותיו באופן כמעט מושלם, אני מקווה מאוד שתבליג על התגובות הלא נאותות ותמשיך להעשיר את הפורום כולו.אני יודע שזה קשה ואין אני יכול לשפוטך, אך זכור מה שנא' במס' ר"ה: "אמר רבא: כל המעביר על מידותיו, מעבירין לו על כל פשעיו".

תודה וישר כח על כל ההשקעה עד היום, ואקווה שתמשיך גם בעתיד. 

מעריכים גם את כל האנשים המשקיעים מזמנם באתר, אך בלעדיך הפורום חסר.

תודה!

מרשמלו אתה יחיד ומיוחד בלעדיך אין לי מה לחפש כאן בפורום מקווה שתחזור אחרת אפשר לסגור את הפורום כאן 

לא נותר לי אלא להצטרף לכל מה שנכתב מעלי, אתה באמת יחיד ומיוחד מרשמלו.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

מרשמלו, אתה נהדר. עוקב אחרי התחזיות שלך כבר הרבה מאוד שנים.
בבקשה אל תעניש אותנו קולקטיבית - הרוב הוא לא הטרולים מעוררי הרחמים שיש פה.
הרוב אוהב את התחזיות שלך, ויהיה לי חבל שלא לראות יותר את מה שאתה מפרסם.

אנא שקול שנית.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר