המודלים,כבודם במקומם מונח.יש תחזית אחת שנתתי ,מבחינתי היא זו שאמורה להתקיים.אם לא יקרה כך -נכשלתי בה,אך יקרה.

נתתית מערכת קרה וחורפית בשליש ראשון של החודש,זה יקרה החל  4-5.12

אם המודלים לא הראו אותה הם יראו כפי שהראו אותה אתמות וחזרו בהם.יהיו עוד הרבה תרחישים למודלים והעניין ידוע,ועד לאותו תאריך ישנו יצמם 3 פעמים ביום,גם זה מובן.

כאן ישנה תחזית אחת ובע'ה תראה שהיא זו שתתקיים.הייתי מציע להמתין כי יש למה והמערכת היא מערכת חורפית אמיתית עם ערכי קור המתאים לחורף אמיתי.

האם יש סיכוי שהפעם תתמקד בצפון?

emo_01.png

המערכת הקרובה בהחלט.10-20ממ בצפון

המערכת הקרובה תתמקד בעיקר בצפון ובמישור החוף עקב הצפנת האפיק עם התמזרחותו ולכן הזרימות יהפכו לדרומיות עד דרומיות מערביות כולל בעיות גרדיינט וקרקע לא מספיק מסודרת.

אגב גם הפעילות החמה שנראתה לחמישי נחלשה וכמעט נעלמה.

נכון זאת מערכת עם חולשות רבות ועיקר המשקעים יתמקדו בצפון ובמישור החוף שגם שם הם לא ממש מרשימים(מערכת סתווית)

מה זו מערכת קרה וחורפית ??

איזה טמפרטורות אתה צופה?

כן רוננין תרחיב את שאלתך בבקשה.תן לי אזור ויום ותגיד לי מה אתה לא יודע ורוצה בו עזרה באנפורמציה ואשמח לעזור לך

כן רוננין תרחיב את שאלתך בבקשה.תן לי אזור ויום ותגיד לי מה אתה לא יודע ורוצה בו עזרה באנפורמציה ואשמח לעזור לך

מה תהיינה  מ 4 עד 10 בדצמבר,טמפ' מינימום ומקסימום בירושלים.

8-9 מצ מינימום בלילה,

14-15-ביום.זה מתחת לממוצע

אם נדייק זה לשלב הזה של דצמבר מעט פחות,אך בכל מקרה המערכת הופכת לקראת שבת הבאה להיות קרה יותר ואז גם טמפ ירדו עוד.

החורף חוזר מיום רביעי הבא.לכל המודאגים-אל דאגה.

בירושלים בדצמבר

8-9 מצ מינימום בלילה,

14-15-ביום.זה מעל הממוצע.

במערכת קרה,יורד שלג בירושלים.

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: מתתיהו יול, reem17377
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר