שבוע טוב לכולם.הכותרת-נתונים ראשוניים לירידת אפיק קר מאוד

בשליש ראשון של דצמבר.

לפני כן.מערכת של בין 15-70ממ ברוב מקומות המדידה ליוותה אותנו בסוף שבוע זה ועדיין לא הסתיימה.

זו הייתה מערכת שליש ג של החידש.

דיברנו אודות מערכת שתהיה בתפר בין נובמבר לדצמבר,המודלים עד לפני יום יומיים נתנו אותה וביטלו אותה לסירוגין.גם כעת לא כולם סגורים עליה,אנחנו נשארנו עם תחזית אחת .מערכת גשם בתפר בין החטדשים.

כעת לעיקר.(תחזית מפורטת לדצמבר תינתן במוצש הבא ב21.30).

עקב תזוזת האפיק העמוק מאוד שלווה בשקעים עמוקים הן מעל האטלנטיק והן מעל מערב היבשת מזרחה(כן,זה אותו אפיק אשר דיברנו אודותיו שמושך את המערכות החורפיות או צפונית לנו או פשוט לא להגיע),כל גרעין האויר הקר יתקדם איתו לכיוון יוון טורקיה הים השחור ומזרח אירופהובדרך ישלח שלוחות לכאן.

כאן המקום שבעצם אנו נפרדים לשלום מאפיקי הים סוך שהיו פעילים העונה ותרמו את תרומתן הנכבדת לחודשים האחרונים ועשו זאת בגדול.עפ הצפי שלי,אפיק קר מאוד ראשון לעונה יפקוד אותנו בשליש ראשון של החודש ולערך בתאריכים שבין 4-10לחודש.האפיק בעל אופי קר,גשום וסוער,זה מה שניתן לומר כרגע.אז תתכוננו למזג אויר מעניין שישמח ככל הנראה לא מעט אנשים.שוב,לזכור.תחזית דצמבר מפורטת ומעניינת במוצש  הבאה 21.30.

וזה רק הפתיח, שבוע טוב לכלל חברי הפורום. emo_45.png

בס"ד. 

שבוע טוב ...איזה חיוך העלית על פניי מרשמלו.אמן וכך יהיהemo_01.png

שמרית שבוע טוב.אני עונה לך בפרטי כי אני יודע שאת באמת רוצה לדעת וחובבת אמיתית.אבקש ממך שכמו שכאן את נזהרת בלשון נקיה גם בפניה בפרטי לשמר את זה,כתבת מלה לא יפה ולא מכובדת שלא ככ הייתי רוצה שתהיה מצויה אצלי על המסך.תודה ולילה טוב.

בחיים הכל יכול להשתנות .גם אתה גדל כל יום ויום.כל יום משהו חדש וכל יום יכול להיות דבר שלא חשבנו שיקרה.כך גם במזג האויר.

מרשמלו על מה אתה מדבר לכל הרוחות אני מדברת בלשון נקיה דוברת אמת כינה אני כינה אולי קשה לך עם זה אבל לא קללתי אותך ולא גידפתי אותך אמרתי תאמת מהפרספקטיבה שלי אני לא מאמינה באלימות או בקללות  מה שניראה לי  שאתה סוטה מהנושא זה קל  לבוא אילי בטענות 

תקראי את ההודעה שלך בפרטי מלה במלה ואם לא תתקלי במלה גסה אז הבעיה חמורה יותר

על פי הנתונים העדכניים. מערכת גשם בינונית בעוצמתה ולא מסודרת צפוויה בסוף החודש בטווח שבין שישי ראשון בשבוע הבא. . מערכת ממושכת וקרה  צפוייה להתחיל במהלך השבוע הראשון של דצמבר . דצמבר נראה כעת גשום מהרגיל וקר. 

שאלה, מה זה אומר שניפרד בעצם מאפיקי ים סוף? מדוע בעצם הם נעלמים פתאום בסוף הסתיו? מה נותן תמיכה קרקעית במקומם?

מרשמלו בוקר טוב אין שום סיבה שהמערכת הקרה והסוערת תעלם בתאריכים 4 לדצמבר ועד התאריך 10 לדצמבר מפני שאין שום רכס אמתני

למעשה יש הרבה סיבות בנוסף לזה העיקר שלא נפתח פה

מנהל הפורום
1000+

חברים.צריך עזרה .על שם מי קוראים את המערכת הסוערת הראשונה של דצמבר?הפתעה לא רק במערכת אלא גם בשם שהיא תישא.!

ירושלמי חחח

אילן כמובן...

מנהל הפורום
1000+

בס"ד, 

על מי שליבך חפץ מרשמלו,

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם