לרוב אלה אנשים שמשעמם להם ואין להם ממש מה לעשות אז עושים בכוונה , בהתחלה זה מעצבן באמת אבל אחר כך 

זה נהיה מצחיק .

ההצעה שלי להתעלם מהם ולתת להם להרגיש דבילים ומקס' לחייך emo_01.png .

מרשמלו אתה לאאאאא חייב לענות לאנשים אלה ואין לך ממה להתרגש , אני אישית נכנס לכאן כדי לקרוא 

את התחזיות שלך ובמיוחד הארוכות טווח וגם יש פה באמת כמה חבר'ה מקצועניים וגם כיף לקרוא את 

דעתם .

emo_45.png 

בנתיים עיננו נשואות למוצ"ש לשעה 21:00 לקבלת עידכונים ותאריכים למערכת שליש שלישי של נובמבר ממודל מרשמלו.

ואם בעקיצות עסקינן אנחנו לא מחכים לרוננין המתוק שבטח יכתוב לנו ביום ראשון צפוי שמש emo_02.png

חברים בואו נירגע בינתיים לצערי אנו חווים סתיו סביר ולא יותר, אין מספיק פעילות מן הים ואפיק ים סוף שולט באזורנו מה שמביא לגשמים מקומיים ביותר ולרוב מלבד אירועים בודדים הגשמים גם לא חזקים. מקווה שכאשר יעזוב אותנו אפיק ים סוף נעלה הילוך

לא מדוייק ברק אתמול לפחות פה בשפלה היה ארוע גשם שהרבה מאוד זמן לא ראיתי ולא חוויתי מאז ילדותי ברקים ורעמים פסיכים גשם זלעפות סתיו פעיל וגשם מאוד חזק היה אתמול כמעט יום שלם היה גשם

חברים.מס דברים.

א.אין לי שום בעיה עם ביקורת.

ב.אם הדברים נכונים או לא,יש ארכיון כל ההודעות והתחזיות לפניכם וכל אחד יעשה את חשבונותיו הוא,איזו תחזית לאמץ והכל בסדר.

ג.טרולים תמיד היו,אין מה להתייחס אליהם ,לי הם לא מפריעים,אך בהחלט פוגעים ברמתו של האתר שהפך לשם דבר באתרי מזג האויר הקיימים וברמת אמינותו ולדעתי -חבל.

ד.נתונים מעודדים בעניין מערכת שליש אחרון,ומעודדים יותר לגביחודש דצמבר ומציע לכולם להיות כאן בשעה21.00-21.30 במוצ'ש.

יהיה מעניין.

ה.החודש הנל למרות איומי הרמה שהרימה ראש יסתיים בכמויות מעבר לממוצע כמעט בכל האזורים.

תהנו.

כמו תמיד מרשמלו נמתין בציפיה גדולה לצופן בחובו העתיד.   

זה מה שנותן את הענין והכיף במזג האויר.    

מי שרוצה תחזית רגילה יש בטלויזיה.  

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , eitanabrahams
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר