התחזית העונתית כבר נסגרת. 1.11

החורף הבא עלינו לטובה יהיה גשום מהרגיל וזאת לפי התרחישים העדכניים.. אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון  יגיע תורם של הגשמים והשלגים אחרי כמה שנים יבשות יחסית. כמובן שיש להתעדכן לגבי עדכון המודלים במהלך 10 הימים הקרובים לגבי העונה. ובנתיים  , הרגשת   החורף תחל בהדרגה החל מהשליש השני של החודש. 

אמןemo_45.png

אני מותש ומיואש מהאקלים הזה. 

מיואש רק בשנת 2010 שזה היתה השנה הגי גרועה EVER השנה אנחנו במצב טוב תהיה אופטימי ויש ממה  לשאוב

במקומך הייתי נזהר ולא נחרץ בכתיבה לגבי התחזיות הארוכות, אני פשוט לא סומך על זה. את החורף אפשר לבחון לאורך זמן וגם לטווח ארוך אבל רק כאשר יתחיל. אחרי שבוע כזה צריך לחכות ואין טעם להתסכל בתחזיות ארוכות שיכולות גם לא להתגשם.

וייכולות כן להתגשם ברק  אתה לא יכול להתעלם מהתעקשות המודלים על נובמבר גשום וחורף גשום לא היתי מתעלמת במקומך ביחוד אחרי כמה שנות בצורת

אני לא מתעלם רק אומר שתמיד צריך להיות קשוב ולשים לב למה שקורה בחוץ בחלון, המודלים גם טעו בעבר וימשיכו לטעות. לפזר אופטימיות זה טוב רק בכמות המתאימה אם מגזימים ויוצאים מהמציאות זה הופך להיות מאוס.

נכון ולכן אני אומרת לא לפסול על הסף נחכה וניראה מה יהיה הגיוני שתהיה אופטמיות אחרי כמה שנים טובות של בצורת  הגיוני שיהיה גשום כמה נדע בהמשך

אגב זה מצחיק  מה שאמרת  כי פעם היתה רק תחזית מזג אויר בטלוזיה פרמטיבית ופשוטה והינו פותחים חלון רואים מה הולך היום עם כל הקדמה  כבר נישארים מבולבלים 

שבוע טוב ומבורך יפעת 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר