בוקר טוב.מערכת שליש אחרון יוצאת מהלילה לדרך.

מהלילה גשמים כמעט בכל אתר ואתר,מחר גשום כמעט בכל מקום וקר.יום ו גשום עד הצהריים.

כפי שהבטחנו מזמן אוקטובר מסתיים כגשום מהממוצע ובחלק מן האזורים אף מסתיים ככפול ויותר מן הממוצע.

המערכת הבאה בתחזית העונתית לנובמבר יתרחש בשבוע ראשון שבו לאחר מס ימים יבשים ויהיה עתיר במשקעים ובשטפונות והצפות.

ל9אני אמור לנחות בע"ה לקראת השעה 3 לפנות בוקר בשישי, האם יש צפי לדחיית טיסות לישראל?/הצפות באזור נתבג?

תנחת בשלום והכל בסדר.יהיו סופות רעמים אך זה לא מפריע לנחיתות

נקווה שהפעם נקבל מנה יפה בירושלים ושהטינופת תעלם  

א.נקבל סביב 20-25 ממ.

ב.יהיה מלווה באובך לפחות עד מחר אחהצ

תודה איש יקר  

מרשמלו,
מה הכמויות הצפויות לאזור חיפה?
תודה.

ואלה מרשמלו כי אתמול בסיזון נט החובבנים הכריזו שתהיה רמה לזמן בלתי מוגבל ידעתי שזה חרטא בטח גפס המציא

בלתי מוגבל?גם את המערכת הזו לא ראו.אנחנו הכרזנו עליה לפני למעלה מחודש.אפילו נתננו שם-מערכת שליש שלישי אוקטובר.

תרשמי לך -לקראת סוף שבוע ראשון של נובמבר מערכת עם לא מעט משקעים,גם עליה דיברנו מזמןןן

שמרית ......  ואלה מרשמלו כי אתמול בסיזון נט החובבנים הכריזו שתהיה רמה לזמן בלתי מוגבל ידעתי שזה חרטא בטח גפס המציא

לתשומת ליבך לא מתבטאים כך וניראה לי שהם ממש אבל ממש לא חובבנים  .

צודק אופיר חובבנים בודאי שלא.אופיר במה שקשור אלי זה בסדר.הכל בסדר.

ואו איזה כבדת  חוש הומור? אתה נעלב בפני ציבור הפרומים הם כן חובבנים סופר מי שיוצא בהכרזה לרמה 12 ימים מראש הואחסר אחריות שאין כל בסיס למה שהם אומרים  מה לא בסדר בהתבטאות חסרי מקצוע זה מה שחלקם

מרשמלו אתה אחלה אתה צודק המודלים לא יודעים לחזות מעבר לשבוע מערכת כלשהי

יאלה מרשמלו מחכה למחר אני מכירה את הנל אגב זה שרשם מעליך emo_02.png

ואלה מרשמלו כי אתמול בסיזון נט החובבנים הכריזו שתהיה רמה לזמן בלתי מוגבל ידעתי שזה חרטא בטח גפס המציא

באמת מקווה שאת צוחקת כי כולנו יודעים שזה לא שהעלו תאוריה מופרכת ובלתי אפשרית, זה מצב שבהחלט אפשרי, אנחנו לא בסקנדינביה.

ואכן, המערכת שבפתח על פניו נשמעת מבטיחה, אבל הימים היבשים והחמים מהרגיל שצפויים אח"כ לא מעודדים במיוחד, בנוסף למה שקורה בשלושת הימים האחרונים.

לא בכל שנה זכור לי שבסוף אוקטובר אני עוד עם מזגן נונסטופ.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר