תחזית לימים הקרובים והצצה לכיוון פברואר 25.1

גשמים עזים מקו תל אביב צפונה יורדים כבר כמה שעות. הגשם יתפשט זמנית לאזוריים דרומיים יותר במהלך היום. הגל השני יחל הלילה ויתחזק בהדרגה. מחר סוער. שלגים בפסגות הצפון. ובחרמון. הגשם ידרים מחר במהירות  במהלך הבוקר.  הרי המרכז יראו משקעי קרח ושלג באוויר,כולל ירושלים.בשבת יוסיף להיות גשום העיקר במרכז הארץ וחלק מהאזוריים הדרומיים. בתחילת השבוע מתחממם אך עדיין קר יחסית. עד כאן אין חדש. ומה בהמשך ? הולך להיות מעניין. על פי הערכותיי מערכת קיצונית צפוויה להשפיע בסוף השליש הראשון או בתחילת השני של פברואר. מערכת שיתכן ותלבין את הרי ישראל. יש לעקוב. מערכת עוצמתית נוספת בסוף פברואר ראשית מרץ. בינהם יהיו לפרקים מערכות רדודות. מכאן, שבפברואר צפויות שתי מערכות חזקות. השניה בקו בתפר של פברואר ומרץ. העיתויים יכולים להשתנות במקצת. וכמובן יש לעקוב.

הבהרה: מה שניתן הם לגבי המערכות הגדולות. 

תודה רבה!!!!!

תודה. רק לא הצלחתי להבין מה מיוחד במפות עכשיו?. לפני חודש גפס גם הראה לסוף הטווח -30 והוא גם הראה אפיק ענק. אז מה שונה עכשיו בטווח רחוק מכל הפעמים שיש סימנים קיצוניים לטווח הרחוק ואז הם משתנים?

כפי שצויין פברואר עם 2 מערכות גדולות  נתחיל מהאחרונה בסוף החודש אל תוך מרץ   השניה שינוי בתזמון לקראת אמצע החודש.  יש להדגיש כי תמיד יתכנו שינויים. 

תודה רבה, כולנו מצפים לשינוי בסוף השליש הראשון!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר