מרשמלו מה התחזית לחודש מרץ ?? הוא יהיה קר וגשום? או עם שרבים?

שרבים לא צפויים.גרעין בקור ינוע ממערב למזרח וכצפוי מערכת קרה תפקוד אותנו סביב 12.3

כל הדיבורים וכרגיל בשטח פחות מחצי מתרחש בפועל, נכון שזה החורף הישראלי אבל דווקא בגלל זה הייתי נצמד לעובדות ולא יוצא בהצהרות כמו גשם רב צפוי לדעתי לא לעניין ואין לי כאן ביקורת אישית אני פשוט מרגיש שניסיון לשמור כאן על איזשהי ״גחלת״ או אווירת חורף כשזו כבר בסוף פברואר ברוב הפעמים קיימת פחות אין מה לעשות. גם בפראג הקרה הטמפ׳ עולה והחורף יורד בעוצמתו בחודש מרץ זה בסדר גמור

אתה כתבת גשם אב לא אני.כשכתבי שצפוי לא מעט גשם התייחסתי לתחזית שניתנה על ידי השמט (ובינתיים תוקנה)לטפטופים.

אולי התבלבלתי עם מילה שישבה בראש או ממקום אחר על כל פנים זה עדיין לדעתי אומר שצריך כאן ראליות, מה גם שאתה אומר שהיה תיקון בתחזית אז עוד יותר חבל על ההצהרות

נבהיר.מדובר בשקע רום ואפיק מים סוף.אלו  המצבים הקשים ביותר לחיזוי.לאורך כל הדרך עד היום נתנו מקסימום טפטוף או גשם קל בתחזיות בתקשורת.יש לציין שגם עתה מפות המשקעים אינן נדיבות .כשכתבתי שצפוי לא מעט גשם התייחסתי להבדל של צפי שלי(מכיוון שהוא באמת כזה) ולהבדיל מהמלימטרים הבודדים הנצפים כעת מתוך המפות משקעים.הסיבה לכך היא שמאחר ושקע הרום מתלבש עלינו ממש אותו אפיק מים סוף יזרים עננות מדרום לצפון ואז בגב ההר ובהר יהיו התפתחויות אינטנסיביות של עננות ממטירה  כך שהכמויות לא בטוח יהיו זניחות.

בוקר טוב לכולם ,

מרשמלו , יהיה סיכוי לגשם טוב יחסית בצפון בשבוע הזה ?

תודה ויום מקסים לכולם .

חברים.היצמדו לתחזית אחת שנתתי.ממחר למס ימים גשום עם מופעי אור קולי מרובים.מתחיל עם אםיק מים סוף ובהמשך אפיק מצפון מערב.עד סוף השבוע כ 30 ממ ומעלה באזורים רבים.12.3 שוב אפיק קר מצפון.זה לא נגמר.

מר מרשמלו יש אפשרות לשלג בהרים בחודש מרץ ?

ידידי היקר.אפיק שכבר נראה במפות בדרכו אלינו.זה יקרה סביב 12.3 כפי שהזכרתי בתחזית החודשית.הוא יכול להיות מעניין מאוד ועל כך עוד נרחיב במידת הצורך וההתפתחויות.בינתיים מס ימים גשומים לפנינו שיכולים לשפר את המאזנים וזה חשוב גם כן.יש לציין שמרץ לפי מפי שלי -גשום.

מרשמלו המפות לא מראות מערכת גשם הם מראות שרב

שמע אנחנו במרץ, הכל יכול להיות.... זה כבר חודש שמסתיים באביב והתהפוכות מתחילות לדעתי כבר מוקדם יותר... אין לשלול שיהיו גם שרבים ובאותה מידה גם גשם משמעותי

החודש צפויים גשמים מרובים באופן יחסי ומס מערכות כאשר אחת קרה.מרץ יהיה פעיל יותר מינואר.זו לא חכמה עם ינואר כזה שהיה לנו אך בהחלט הפתעה טובה.הרבה גשם בדרך.

מרשמלו היקר, אתה יכול לתת תחזית למחר בסביבות השעה 8 בערב באיזור קרית שמונה(משחק כדורגל) 

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: zivsob10
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר