, , , ,

בס"ד.

שבוע טוב ומבורך מרשמלו,תודה על העידכונים,

ממש עונג לכל חובבי מזג האויר לקרוא את התחזיות שלך:)emo_45.png

מרשמלו השפיץ, אהבתי את הדרך שאליה כיוונת את התחזית.

בתחילה הבאת לנו את הגביע, עכשיו אתה מביא את הגלידה, אני מאמין שלקראת סוף חודש נקבל את הפצפוצי שוקלד הטעימים.

לכל המקטלגים למינהם, אל תשכחו שהוא הביא תחזית לטווח ארוך יותר ממה שהמודלים חוזים.

נכון, יש פנצ'רים לפעמיים, אבל כולנו בשר ודם וכולנו יכולים לטעות....

מי שנשוי בוודאי מבין את זה ;-)

שבוע חורפי ומושלם לכולנו.

שלום אורי מרשמלו היקר שאלה לי אליך בבקשה מה הסיכוי לפי דעתך למכה מערכת הכוללת שלג בהרי המרכז ? ושאלה קטנה מה זה גפס ? יום מקסים אתה גדול אוהבים אותך 

אמרתי לכם שהשבוע מרשמלו ייצא ענק וזה מתקרב פשוט להוריד קובע לאיש הזה

לפי דני רופ אפשר לשכוח מהשלג

זה טבעי לגמרי.כעת נתונים משתנים כל שעה ורבע.האפיק כאן כבר וכל תזוזה של 100קמ לכאן או לשם יכולה לשנות מהלך שלם.כעת כאשר האפיק הוא עובדה מוגמרת והוא יורד גרומה לכיווננו לא דני רופ לא חזאי אחר ולא מרשמלו יכולים לדעת מה יהיה בסוף.מה שיכולנו לחזות חודש לפני אי אפשר לחזות 4 ימים לפני.שלשום הוא אמר שלג בהרים אתמול לא אמר הרבה ,אחהצ לפני עדכון ערב עולם קפצו על עדכוני 6 ויצאו בהצהרות ולאחר עדכון ערב נכמרו הבטריות.אנחנו נשארנו עם תחזית אחת לשלג בהרי הצפון והמרכז כןלל חרושלים.

מישהו שאל אותי בפרטי מה מס טל לתחזית מעודכנת של אורי בץ בטלפון.אם יש למישהו תשובה אנא כיתבו כאן על מנת שנוכל לענות לו.

תודה מרשמלו. רציתי לשאול: האפיק שמגיע בסוף השבוע הוא מה שיפתח את ההתעמקות המחודשת שצפויה להגיע בשבוע שלאחר מכן (המערכת של ה-22, שליש אחרון) או שזה סוף פסוק? מי שחולם על שלג בגבהים נמוכים יותר צריך לאפסן את החלומות או שיש עדיין מקום לדמיון? תודה על הכל, בכל מקרה.

יעל מה שדובר ב-22 שליש אחרון הקדים... מה שיהיה בסופ"ש זה האפיק המדובר ואני בספק אם ידידנו יצא הפעם וידו על העליונה...אבל כפי שנאמר, לה' פתרונים...

שנים=שני

אחרות=אחרון. כמובן

מוזר, באתר Israely weather כתוב שביום חמישי צפוי בירושלים שלג מעורב בגשם ובחמישי שלג כבד.

ואילו בשרשור הזה אני מבינה שרוב הסיכויים שלא ירד כלל בירושלים.

האם יש שני מודלים סותרים?

סליחה על הטעות שרשמתי-התכוונתי בחמישי שלג מעורב בגשם ובשישי רשום שלג כבד.

כן.כי כל חצי שעה המודלים נותנים תרחיש אחר.אנחנו עם תחזית אחת והיא בראש האשכול.שלג בהרים כןלל ירושלים.

בוקר טוב מרשמלו

אודה לך אם תוכל להתייחס לשאלתי לגבי המערכת של ה-22. האם המחערכת של ה-17 לחודש מחליפה אותה או שהיא רק פותחת את שרשרת האירועים הצפויים? המפות לא מראות כרגע משהו לשבוע שלאחר מכן, ורציתי מאוד לשמוע את דעתך בעניין. תודה וום טוב

ענו לך ואת לא מעוניינת לשמוע... אז מה את רוצה ממרשמלו כרגע, כולם מדברים על הסופ"ש... מה קשור עכשיו ה-22?

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: lia5000
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר