, , , ,

עדיין יש סיכוי להערמות קלה לפחות בשכונות הגבוהות כי בועז נחמיה מאתר ירושמיים כתב שאין סיכוי?

ערב טוב מרשמלו. האם המערכת הנוכחית עד סופ"ש היא המערכת שבה אתה חוזה שירד שלג בהרי המרכז כולל ירושלים או שישנה מערכת נוספת שתחל מה18.2 ?

יישר כוח מרשמלו.

חבר יקר איציק... ה-18 לחודש זה בשבת... אפילו מרשמלו עצמו טוען שבשביל תחזית למספר ימים אותה נותנים בתקשורת אנו לא זקוקים לא... אם כן כמו שאולי ראית בתחזיות השונות או אולי לא ראית לא צפוי שום דבר בשבת וזאת לאחר יותר מ-6 ימי פעילות. מרשמלו חזה מערכת קרה לפני חודש והיא הקדימה במספר ימים זה בסדר גמור ועדיין דיוק בהתחשב בזמן... 

ברק סבג תראה את ההודעה מתחתיך עכשיו אני אחד שמאוד מעריך את מרשמלו ותחזיותיו וכן התחזיות שלו מרתקות...אבל אם הוא דיבר על המערכת של השליש האחרון כמערכת שלג קלאסית בירושלים ובסוף מקבלים פתיתון זה אכזבה...וזה יכול לקרות אבל זה נותן פתח לאנשים תת רמה כמו החובב הזה פה.

חברים, בינתיים מה שקורה הוא שעוד לפני יום ה יתכן שלג בהרי המרכז מעל 950מ וזאת לפני התענקותו של האפיק ביום ה בבוקר.כבר אז הטמפ שם בצניחה והמשקעים במיוחד באזור הרי יהודה.

חברים יקרים, עשיתי קצת סדר בבלגאן, אתם נופלים שוב ושוב לטרול האובססיבי והילדותי שלנו מרשל"צ שצריך טיפול, שימו לב שהוא מתחיל לעבוד בכל פעם רק בהקשר של מרשמלו ושלג, גם הפעם הוא הגדיל לעשות ופתח חשבונות חדשים, מדובר כבר בעשרות רבות של חשבונות, כן אני יודע משעמם לו, כן, הוא אובססיבי לפורום שלנו באופן כללי ולמרשמלו בפרט, כל התלונות למרשמלו נובעות מקנאה נטו ולא מטענות אמיתיות.

אנא מכם אל תתייחסו ואל תאכילו את הטרול,

בכל פעם שיש תלונות קטנוניות למרשמלו אני מבקש בפעם המאה לא להתייחס ולא להגיב, הכל מגיע ממנו ורק ממנו ( אולי גם מעוד חבר שלו שכנראה עוזר לו קצת ) ולא מאף אחד אחר, מעכשיו מדובר בכלום ושום דבר ואנו לא מגיבים, שחר ואנוכי כבר נדאג למחוק את דברי ההבל המיותרים האלה.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: רוננין
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר