, , , ,

שבוע טוב.כמובטח-מ17.2 התעמקות מחודשת של האפיק ושלג בהרים

הגבוהים.התקררות בכל המפלסים השבוע עקב השתהות אפיקיות מעל אזורינו וגלישת אויר קר ובלתי פוסק בכל שכבות האטמוספירה מביאות לנו בסוף שבוע הבא לאחר התעמקותו במחודשת של האפיק מצפון שלג בהרים .פרטים בהמשך.

הנושא נעול

דווקא לפי מה שראיתי בתחזית יום שישי 17.2 יהיה גשום וקר מאוד אך אחריו התחממות והתבהרות משמעותית.....

טוב.על כך נאמר :יקרה או לו ?נמתין ונראה.

לא רואים שלג ביום חמישי?

למה הכוונה בהרים הגבוהים? 

אל תכעס עלי אבל שלג בהרים הגבוהים זה לא מערכת קיצונית ונדירה 

למה לא נדירה?הייתה לך החורף אחת כזו??דיברנו על מגה מערכת וזו מגה מערכת.שבוע חורפי מאטד שבסופו קצפת ואם אתה רוצה לקרוא לזה קיץ תקרא לזה איך שאתה חושב.עדיין לא דיברנו על גבהים ואתה כבר מעביר ביקורות.

דבר אחד כן נכון והוא שטעיתי ביום.דיברנו על 18.2 בו יטוס האפיק אלינו וההתעמקות המחודשת למעשה תקרה ב17.2 שזה יום קודם.

דבר אחד כן נכון והוא שטעיתי ביום.דיברנו על 18.2 בו יטוס האפיק אלינו וההתעמקות המחודשת למעשה תקרה ב17.2 שזה יום קודם.

צפון,תראה את ההודעה בראש האשכול לתחזית החודשית.היא ניתנה לפני 10 ימים!דיברנו על מערכת של קלאסית!מה שנשאר זה להינות מכך.עזוב את הויכוחים לקיץ.

בהחלט יתכן,  תלוי עם הקרקע תהיה טובה והאינקסים יישארו כמו שנראים עכשיו.

לא הייתי קורה לשבוע הזה "מגה מערכת",   אך רצף ארוך של ימים סגרירים קור וגשמים לסירוגין בעקר במרכז ובדרום יהיו כאן,  סה"כ במצטבר לסופ"ש נראות כמויות מכובדות.

לא דיברנו על השבוע כמגה מערכת מעולם.שוב,דיברנו על מערכת שלג קלאסית מאפיק שידרים ב18.2

נקווה שכך יהיה,  הקרקע לסופ"ש עוד טיפה בעייתית אף על פי שנראית יותר סבירה מהימים הקרובים וזה דבר שהטווח יכל לתקן או להרוס בקלות (מזכיר רק ששנה שעברה היו אינדקסים מדהימים למערכת שלג בסגנון דצמבר 2013 בינואר אך הקרקע ייבשה את כולנו).

הכל נכון.על כך נאמר שעד שזה לא קורה זה לא קורה.

אני מצטער חברים יקרים, יותר מדי פעמים בחורף הזה שמעתי את המילה מערכת סוערת או מגה מערכת ובפועל היו ימים גשומים אבל כפי שרשמתי בדיונים אחרים לא היו ימים גשומים כמו שאנו רגילים משנים קודמות... יש חולשה של ימי גשם השנה... כבר לא אוהב את הקטע שיש לי כל יום 20 מ"מ, זה בריא לחקלאות אבל בסופו של יום משאיר אותנו במרכז עם כמויות פחותות... בחורף כמו שהיה בשנים האחרונות עם כל כך הרבה מערכות כמו השנה היינו מגיעים כבר ל-450 מ"מ. כי כל מערכת הייתה מביאה לפחות 70 מ"מ אבל היו פחות.... 

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: avrahamph, lia5000
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר