ערב טוב.שירשור שאלות לסערה. מעתה למשך שעה.בבקשה.

נא לא לשאול פעמיים את אותה השאלה.

מהם שעות השיא למרכז הארץ מבחינת משקעים? (הכוונה זה גוש דן)

בשכונת גילה גובה 830 מטר נראה פתיתים באוויר?

אשמח לתחזית ממחר עד ראשון לאזור באר שבע ודרומה. 

מה כמות השלג שצפויה בערך ברמת הגולן בגובה 1000-1100 מטר בשבת בשערות הבוקר המאוחרות 11-12 והם ימשיך לרדת שלג גם אחרי

שאלה שמטרידה אותי ידידי,מה הגורם לשינויים בקצב מסחרר במודלים במערכות האחרונות?תודה

מרשמלו הצדיק ערב טוב הרי הגליל העליון גובה 700 מטר האם ירד שלג ובמידה וכן מתי אמור השלג הנקי להתחיל וכמה יערם להערכתך? תודה רבה כיף לעקוב אחריך ועל העדכונים השוטפים חזק וברוך תהיה

שכונת גילה יהיו בודאות לפחות פתיתים באויר.יום ו חצות ליחה עד יום שבת 12.00 בצהריים לפחות.

באר שבע ממחר לילה גשום עד יום א בוקר לסירוגין כאשר היחלשות ממוצש.כ20ממ למערכת.

שכונת גילה יהיו בודאות לפחות פתיתים באויר.יום ו חצות ליחה עד יום שבת 12.00 בצהריים לפחות.

תודה

אני לא מבין אתכם. עם כל הכבוד למרשמלו ובאמת שאני מעריך אותו, בלי ציניות, הוא בן אדם לא אלוהים. מעבר לזה שמזג אוויר ממש לא מדע מדויק והתשובה אף פעם לא תהיה חד משמעית, איך אתם בטוחים שתמיד מה שהוא אומר או מישהו אחר אומר זה מה שיהיה? ובכלל איך אפשר לדבר עדיין על רום שלג בכזו קלות זה דבר שמתשנה מהר במיוחד אצלנו ששום דבר לא צפוי כמעט.

האם ניתן לתת במרוכז את תאריכי המערכות הצפויות לפי תחזיותך ?

מהירות זרם הסילון משפיעה על רמת אמינות המודלים.יחד עם זאת הם לא קוראים נכון את בועת הקור -30 בין הדלתא של הנילוס לקפריסין שתוך כדי 100 קמ תזוזה למקום הנכון ותהיה כאן הפתעה לבנה יותר.המצב עדין וגם נפיץ.קשה להם לתרגם זאת מפאת ריזולוציה בעייתית.אני חושב שבמערכת כזו כל תזוזת מילימטר על המפה עקרונית מאוד.המודלים מבולבלים.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר