צהריים טובים מרשמלו!

חולון וראשון גם יקבלו מנה טובה עד שני הבא? כי לפי מה שרשמת, קו תל אביב צפונה הולך לקבל מנות גשם טובות!

בס"ד.

תודה רבה מרשמלו, מגיע לך המון המון פירגונים:)emo_38.png

שייקה תודה.דרגון אני מדבר על כמות מצטברת שתהיה מתחילת עונה שתגיעה לכדי 65-70 % מהכללי.בכל אופן מהיום עד יום ב גם באזור חולון וכמובן תל אביב צפונה עוד כ120ממ.כרגע יש במצטבר ללא היום כ200.

מרשמלו ירושלים תיהיה לבנה ביום שבת ?

מה עם ירושלים כמה אחוז מהמוצע יהיה עד יום שני?

שמח לשמוע! תודה רבה

בקיצור אין סיבה לדבר הרבה, מחר בערב נדע פחות או יותר מה יהיה האופי של המצב בסופ"ש, אם מחר בערב לא יראו שלג באזור המרכז או משקעים אז כנראה זה מה שיהיה, היום בכל אופן אין מה לשאול כי זה לא טווח מספיק טוב. אבל בכל זאת בשביל מערכת שלג 3-4 ימים מראש מבחינת צפי משקעים זה מספיק טוב. כמו שלג או פרטים יותר נרחבים בשביל זה מחכים ליום לפני אבל אם יהיה סיכוי את זה נדע כבר מחר...

משקעים יהיו בשבת בירושלים.הבעיה היא שהאויר הקר מאוד מגיע מצפון מערב לדרום מזרח לוצה את אזור הדלתא של הנילוס ומאגף בחזרה אך כשזה קורה הוא חוזר רחוק מידי מקו החוף שלנו לכיוון קפריסין ודרום תורקיה.עפ נתונים שלי יש הדבר יספיק לשלג בהרים אך לא יספיק לשלג ממשי בירושלים.אם תהיה פריצה של המסדרון האוירי הזה כלפי מזרח נופתע גם אנחנו.קו ה30- חוצה קרוב מאוד אלינו וההבדל בין יהיה או לא קטן מאוד.התחזית נשארת כפי שהייתה.

בשכונות הגבוהות כמו גילה יש סיכוי להערמות של לפחות ס"מ ?

מרשמלו למה אתה לא נותן צפי לצפון??

חבר איתן קצת ריאליות לא תזיק... אנחנו מדברים על אפשרות לשלג באוויר ואם זה יהיה או לא יש מחלוקת... היערמות כרגע זה לא משהו שניתן  לדעת לגביו לפחות עד שתתבהר התמונה לגבי אופי המערכת....

ברק אנחנו מחכים לשלגגגג אין על שלגגג ולא יהיה. מי שמחכה לגשם זכותו אבל אין לך לזכות לצעוק על מי שמחפש שלג רק בגלל שאתה גר בעיר שלא יורד בה שלג

רימון בגלל שלא שמעת את הקול שלי בחיים כי אני רק כותב אז לא ברור איך להתייחס למשפט ההזוי שרשמת... יש לי זכות לדרוש אנשים לראליות וגם ממך אני מבקש לא לגרום לפתח ציפיות שיגרמו לאכזבה... כי אם תתחילו להתבכיין למה לא היה אני הראשון שיגיד אמרתי לכם

מחצות תיכנס החזית הפעילה והמורכבת הזו הנצפית בלויין .כל אזור החוף ואחכ גם פנים הארץ עקבל מנות עצומות של גשם .להבדיל ממה שפורסם זה יגיע כבר הלילה לכל המקומות ולא מחר במהלל היום.החזית מאוד פעילה.

לדרוש אנשים לריאליות??? ברק אני לא יודע איך להגיד לך את זה אבל אין לך זכות להתערב לאנשים אחרים. אתה יכול להיות אופטימי אתה יכול להיות פסימי אתה יכול להיות חובב שלג או שונא שלג. ואתה יכול להיות נגד תחזיות לטווח ארוך. אבל אתה לא יכול להתערב לאנשים שמפחפשים שלג. אם זה מעצבן אותך אז אל תקרא את ההודעות שלהם. אבל התופעה המוזרה הזאת (שאגב נמצאת בעוד פורומים) שתמיד יש את האלו שצועקים ששלג זה לא העיקר וכל מי שמזכיר את המילה שלג מייד אומרים שהוא סתם ילד שמתלהב משלג. נו באמת רוב המדינה חובבים שלג ושוב זכותכם לשנוא שלג (או תחזיות ארוכות טווח) אבל תעשו טובה תפסיקו להתערב לאחרים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר