בוקר טוב.האם הסתיימו הבטריות לאפיק של סופש?

כל המודלים משאירים את עיקרו של האפיק ממערב לנו ללא כניסה מתאימה של קור ומשקעים.נקצר עבורכם את כל השיקולים.התחזית לשלג בהרי הצפון והמרכז נשארת בעינה .אין אפשרות לדבר על כמות ואיכות מכיוון שזו לא מערכת שלג קלאסית אלא כזו שטומנת בתוכה מס בעיות אך אף על פיהם מערכת תגיעה.

האם הרי המרכז כוללים גם את ירושלים או שהיא נמוכה מידי ?

חדשות עצובות. ציפיתי לסערה בסוף הכל לאט לאט מתמתן ונקבל כמה טיפות. 

לפחות יש לנו את מחר

תודה מרשמלו. אם תוכל לעדכן אותנו על כל שינוי מגמתי לטובה זה יהיה נחמד

יום מקסים :)

צריך להבדחל בין הצפון למרכז

מה קורה לגבי משקעים בסופ"ש? האם גם הם נעלמו?

חכה אולי המפות ישתנו

תן לו לדבר אני שואב מכך הרבה כוחות.מה שחשוב כעת זה שאת התחזית לסוף השבוע אפילו בכלי התקשורת לא נותנים ואתם יודעים אותה כבר 30 יום.אני אפילו מודה לו על התייחסותו ועל דבריו אק אזכיר לו ולכם שתחזיתי לשלג בהרי המרכז והצפון נשארת בעינה.מערכת סוערת בדרכה בדיוק כפי שנכתבה כאן וניתן לראות את השירשור.

ושוב מרשמלו האם כוונתך כוללת גם את ירושלים  ?  או רק להרים הגבוהים במרכז ?

הנה עדכון צהריים הקצין קמעא הכל פתוח חברים

הזוי לקרוא את התגובות שיוצאות נגד התחזיות של מרשמלו.

עוד לא ראיתי שום מודל, פורום או חזאי שיש להם עשירית מהביצים של מרשמלו במתן תחזית ארוכת טווח.

לתת תחזית יום או יומיים קדימה שכבר הכל ברור וידוע זו חוכמה קטנה ואני לא רואה בה שום תחזית אלא עדכון ותו לא.

החוכמה האמיתית היא יכולת החיזוי קדימה לתקופה שאף אחד עוד לא מעז בכלל לפזול לכיוונה.

שנותנים תחזית כזאת יש בה לעיתים גם אי דיוקים אולם מה שמעיד על איכות התחזית זו המגמה שבתחזיות של מרשמלו כמעט

תמיד מתממשת.

אישית אני ממתין לתחזיות של מרשמלו וקורא אותן בשקיקה.

עלה והצלח ושתף אותנו ביכולת החיזוי המרשימה שלך.

תודה.

אף פעם לא דיברו כאן על שלג בירושלים, אנשים שגרים שם פשוט מפתחים ציפיות לעצמם מספיק להיות ילדים קטנים, כל טירון מבין ששלג בירושלים ועוד לפני ינואר קשה לחזות ואי אפשר לדעת מה יהיה עד יום-יומיים לפני המערכת... התחזית עוד תשנה הרבה פעמים מה לעשות... הייתי מצפה מאנשים שבעסקי מזג האוויר להיות יותר חכמים ולא לשאול שאלות טיפשיות... העיקר שיש מערכת שלג למקומות הקלאסיים (אני מקווה) כמו צפון הגולן. שאר המקומות הסיכויים מטבעם יותר נמוכים.

הזוי לקרוא את התגובות שיוצאות נגד התחזיות של מרשמלו.

עוד לא ראיתי שום מודל, פורום או חזאי שיש להם עשירית מהביצים של מרשמלו במתן תחזית ארוכת טווח.

לתת תחזית יום או יומיים קדימה שכבר הכל ברור וידוע זו חוכמה קטנה ואני לא רואה בה שום תחזית אלא עדכון ותו לא.

החוכמה האמיתית היא יכולת החיזוי קדימה לתקופה שאף אחד עוד לא מעז בכלל לפזול לכיוונה.

שנותנים תחזית כזאת יש בה לעיתים גם אי דיוקים אולם מה שמעיד על איכות התחזית זו המגמה שבתחזיות של מרשמלו כמעט

תמיד מתממשת.

אישית אני ממתין לתחזיות של מרשמלו וקורא אותן בשקיקה.

עלה והצלח ושתף אותנו ביכולת החיזוי המרשימה שלך.

תודה.

emo_45.png

מרשמלו, למה אתה נופל כל פעם לטרולים האלה ? אל תגיב ואל תענה, גם אם לא תמיד אתה צודק ב- 100%, מותר לך.

כל התלונות האלה נובעות מקנאה וצרות עין, הן גם מגיעות מאותו המקור פחות או יותר אז בבקשה ממך, אתה יודע להבחין בין מישהו שמבקר אותך באופן רציני, ענייני ובוגר לעומת אינפנטילים חסרי חיים שמדברים כך ושמחים בשמחה לאיד, הם לא שמעו על "מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הקארמה במקרה הזה עובדת שעות נוספות ומהר לכן כל שמחה לאיד תחזור אליהם כבומרנג.

אני גם מבטיח לך שפנים מול פנים כל הילדים האלה יתנהגו יפה, יפה, כשלא רואים מול מי מדברים יש משהו באנונימיות הזאת שגורם לחלק מהאנשים לקבל ביטחון עודף ולשכוח שיש מולם בנאדם.

קח בחשבון שכל התגובות האלה נמחקות בתוך זמן קצר אז אין סיבה אפילו לטרוח לענות להן כי התגובה שלך תישאר ללא הסיבה שלה.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

שימו לב לעניין הבא.עד יום ב הבא מקו תל אביב צפונה יקבלו כ70% מהכמות השנתית כולה!ועדיין לא התחלנו את ינואר.בצורת.זוכרים?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר