מרשמלו מה עם איזה צפירת הרגעה?

לפי איך שהמודלים נראים .. השלג רחוק מהרי המרכז(אפילו הגבוהים) וזה נוגד לגמרי את התחזית של מרשמלו איפה הוא נעלם??

מה אתם רוצים ממרשמלו? הוא נתן את דעתו...גם אם לא יירד שלג יהיה הרבה גשם וזה מה שצריך חאלאס עם האובססיה הזאת.

צודק! הגשם יותר חשוב משלג! אנחנו לא שווייץ.... באמת תירגעו קצת 

אין דבר יותר חשוב משלגגגגגג!!!!!!! שלג זה הדבר הכי יפה בטבע ואם אתם רוצים גשם בשביל הצמחים או בשביל הכינרת. אז לידיעתכם שמש זה גם בריא וגם טוב לצמחים ושיש שמש אתם אף פעם לא אומרים שזה חשוב. אז באמת נמאס כבר מהתקפות שלכם על כל מי שמחפש שלג כי תגידו מה שתגידו זה הדבר הכי מעניין את רוב האנשים. ושוב שאלה ששאלתי מיליון פעם. אני אם משהו מפריע לי אני עובר הלאה אז למה כל שונאי השלג מתאמצים להכנס כל פעם ולתקוף את מי שרוצה שלג??? ברצינות קרמבו ורני וכל אלו שכל פעם אומרים ששלג זה לא העיקר. דבר ראשון תענו לי מה גשם עדיף משמש. ודבר שני למה אתם פשוט לא עוברים הלאה ולא מגיבים. הוא סכה אמר את דעתו בשירשור לא ביקש מאף אחד להכנס. ברצינות זה נראה כמו שלגפוביה

אני מזכיר לכם שיש עוד כמעט שבוע עד האירוע המדובר, והטווח עוד נתון לשינויים, לא תוקף אף אחד, אבל אני מציע שבינתיים פשוט נהנה ממה שיש לנו כרגע, ויש הרבה ממה.

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

עם כל הכבוד לכם, מרשמלו חזה את המערכת בשלישו האחרון של החודש ממזמן, כשכולם אמרו שאין כלום באופק, ואחד אמר פה לפני שלושה שבעות שהמערכת הבאה בינואר, וגם התווכח על זה, אם הוא צודק או מרשמלו, ואכן מגיע מערכת קרה ומושלגת, לצפונים בטוח, מה הבעיה שאולי המרכז לא כל כך בתמונה, (בעיקר בגלל בעיית משקעים), על זה אי אפשר להתלונן, ואכן מרשמלו עושה עבודה, ומספק את הסחורה, בעזרת השם יהיה לכולנו חנוכה שמח ומושלגתemo_84.png.

זו מערכת מרשימה, ואם היא תכנס טוב היא תיהיה מרשימה גם לירושלים ולא רק לצפונים, חכו בסבלנות

תחזית נשארה בעינה.יש צורך רק לדפדף ולראות אותה.תודה לכל התומכים .

התחזית שלי ניתנת פעם אחת וכידוע לכם לא משתנה.שלג בהרי הצפון והרי המרכז.

תודה על העדכון.

מרשמלו האם תוכל להגיד לפי עדכוני היום מאיזה גובה צפוי שלג בהרי הגליל העליון והכונה לא לשלג באוויר? תודה ידידי

מרשמלו מעל 800 מטר בירושלים אתה צופה היערמות?

לעניות דעתי תיפתחו שירשור שאלות .emo_84.png

חבל,  מערכת גשם נפלאה עוברת על הארץ ומוטב לעקוב אחריה.

צודק מתתיהו. אני מקווה שכל החזאים פה יעזרו. אני פותח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר