חזרה לפורום

היי לכולם! לאחר תקופה די ארוכה של שוטטות חוזר לפורום להתעניין ולכבד את כותבי ומנהלי הפורום (את שחר מכיר מהפייסבוק מקבוצת השירות המטרואולוגי הפרטי).

אני ראם, בן 31 מראשל"צ, מתנדב במשטרה וחובב חורף אמיתי (כיאה למי שנולד בפברואר) אין לי הרבה ידע בתחום כמעט אך תמיד שמח לגלות וללמוד מושגים חדשים/מידע וסתם לדבר בכיף וברוגע

ידוע לי שבפורום מכובד זה ישנם לא מעט מקרים של טרולים ולכן אשמח להציע את עצמי לסייע בכל קטע על מנת לשמור על הפורום שימשיך להתנהל בכבוד אחד כלפי השני ובידידות.

אשמח גם להעלות תמונות מדי פעם של מזג האוויר מאזור ההתנדבות בו אני מתנדב (אריאל/ש"י/השרון) וכמובן גם לנסות לתרום לצמיחה עוד יותר של הפורום כמובן אשמח להכיר טוב יותר לעומק את הנפשות הפועלות ואשמח לדון ולקבל הכול גם אם לא תמיד ישנה הסכמה הדדית על דברים מסויימים- כמובן גם זמין תמיד להודעות פרטיות ואשתדל לתת את המיטב בפורום נהדר זה

סוף שבוע חורפי וכיפי לכולם

ראם.פ

***-I'm Singing in the rain-but i love more the snow".. emo_104.png

מודה לך מרגיש כאילו לא עזבתי..מחכה בקוצר רוח להשתתף ולהיחשף לעולם מעניין

ראם.פ

ברוך הבא לפורום!

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

emo_45.png

העם דורש שלג!emo_85.png

ברוך הבא לפורום גבר! שמח לראות אותך!

תודה רבה...

ראם.פ

תודה רבה לכולם על הקבלת פנים הנעימה...

ראם.פ

ראם, כל הכבוד על הדרך בה אתה מציג את עצמך, הלוואי וכולם היו עושים כמוך.

מנהל פורם מזג האוויר

מנהל הפורום
250+

קצת דרך ארץ ויחס הדדי טוב לא יזיקו אף פעם- קצת תרבות תמיד רק מרימה ומשפרת אווירה :)

אתם נראים לי אחלה חבר'ה וארצה להיות פה בשביל כולם :)

ראם.פ

קצת דרך ארץ ויחס הדדי טוב לא יזיקו אף פעם- קצת תרבות תמיד רק מרימה ומשפרת אווירה :)

אתם נראים לי אחלה חבר'ה וארצה להיות פה בשביל כולם :)

emo_45.png

"מוסיקה היא לא הצלילים או התווים, מוסיקה היא הרווח שאנחנו לוקחים ביניהם" (ארתור רובינשטיין)

כיף לראות אותך גם כאןemo_02.png

חבר בפורום מאז ה24.9.13, עוסק בתחום המטאורולוגיה מאז ה17.11.11.

לכל דבר היושב לכם על הלב או בעיה שמציקה לכם, מוזמנים לפנות אליי בהודעה פרטיתemo_38.png

השירות המטאורולוגי הפרטי:

דף פייסבוקhttps://www.facebook.com/thahazitmezegavirisrael

היי לכולם! לאחר תקופה די ארוכה של שוטטות חוזר לפורום להתעניין ולכבד את כותבי ומנהלי הפורום (את שחר מכיר מהפייסבוק מקבוצת השירות המטרואולוגי הפרטי).

אני ראם, בן 31 מראשל"צ, מתנדב במשטרה וחובב חורף אמיתי (כיאה למי שנולד בפברואר) אין לי הרבה ידע בתחום כמעט אך תמיד שמח לגלות וללמוד מושגים חדשים/מידע וסתם לדבר בכיף וברוגע

ידוע לי שבפורום מכובד זה ישנם לא מעט מקרים של טרולים ולכן אשמח להציע את עצמי לסייע בכל קטע על מנת לשמור על הפורום שימשיך להתנהל בכבוד אחד כלפי השני ובידידות.

אשמח גם להעלות תמונות מדי פעם של מזג האוויר מאזור ההתנדבות בו אני מתנדב (אריאל/ש"י/השרון) וכמובן גם לנסות לתרום לצמיחה עוד יותר של הפורום כמובן אשמח להכיר טוב יותר לעומק את הנפשות הפועלות ואשמח לדון ולקבל הכול גם אם לא תמיד ישנה הסכמה הדדית על דברים מסויימים- כמובן גם זמין תמיד להודעות פרטיות ואשתדל לתת את המיטב בפורום נהדר זה

סוף שבוע חורפי וכיפי לכולם

ברוך הבא

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר