ערב טוב.סערה בדרכה לארץ.

התייחסות בהודעה זו כאמור לצפי למזג אויר חריג וקר שאמור להגיע החל מיום ו' 30.12 לחודש.

אפיק רום קר מאוד יעשה דרכו מאירופה אלינו ויתקרב לאיטו לאזורנו.האפיק בשרי מאוד וטומן בתוכו טמפ נמוכות אשר יגיעו לכדי חריגות בכל המפלסים.כמו כן ביום ו יסגר שקע קפריסאי אשר יתן תמיכה למשקעים מרובים במערכת זו.יש לציין את העובדה שכרגע המפות כרגיל משנות את תרחישן השקם והערב וכבר ביומיים האחרונים ראינו כ5 תרחישים שונים הכוללים גם התקפלות של האפיק מערבה.

כמו כן אין ולא תהיה אחדות בין המודלים ודבר זה יקשה מאוד על החזאים לתת תחזית מהימנה מאחר והמערכת מאוד מורכבת.

אציין בנוסף שעקב מורכבותה של הסינופטיקה וכן הרמה האימתנית ממערב לנו שמיבשת את מערב אירופה יהיה קשה לתת צפי לאופיה המדוייק של המערכת וכן הזמן הארוך עד להתממשותה גורם לי לפחות הרבה שעות של ניתוחים וחישובים והדבר מאתגר לא פחות.

רק הרצון להעניק לכם את הקירבה  את התרחיש האמיתי בצורה הטובה ביותר נותנת לי להעז ולתת כאן לראשונה את הצפי שלי.

שלא יהיו טעויות.הצפי שלי מחושב היטב ואם היה לי חשש שאטעה בצורה ניכרת פשוט לא הייתי נותן ומפרסם כאן וזאת למרות הלחץ וההודעות המרובות מכם.

הכל אופן החל מיום ו הבא 30.12 נהיה מושפעים מאותו אפיק עם שקע קפריסאי אשר ישפיע בהדרגתיות על אזורנו.מערכת זו צפויה להתעמק ולשרות מס ימים באזורנו וכן לגרום לשלג לפחות בהרי הצפון והמרכז.כעת אין מעבר לצפי זה מהחינת הפרטים הקטנים יותר ,רק אומר שזו מערכת סוערת וחריגה ראשונה כאשר הצפי לאותה רמה לשהות במערב היבשת עוד תקופה בת שבועיים ובעקבות כך תיגרם סערה נוספת וקרה אצלינו לאחר סערה זו.פרטים יגיעו בהמשך.יש לציין שעד יום ו הבא יש לנו מערכת בת 2 גלים שאותה אסור לשכוח מאחר והיא תוריד עוד עשרות מילימטרים אצלינו ויש לקחתה בחשבון.תהנו וערב טוב. 

תודה הסיכוי שלג בירושלים גדול?

תודה, פצצה emo_124.pngemo_84.png

וואו...  אתה הולך על כל הקופה.

שפו!!!

כבוד ופירגון מרשמלו.

אני עוקב אחריך מרשמלו כבר למעלה משנתיים ואף פעם לא איכזבת.. וההיפך הוא הנכון תמיד דייקת בצפי רחוק מאוד לתחזית מזג האויר אפ' לצפי של חודש.. אין מה לומר אתה תותח המשך כך!!!

התייחסות בהודעה זו כאמור לצפי למזג אויר חריג וקר שאמור להגיע החל מיום ו' 30.12 לחודש.

אפיק רום קר מאוד יעשה דרכו מאירופה אלינו ויתקרב לאיטו לאזורנו.האפיק בשרי מאוד וטומן בתוכו טמפ נמוכות אשר יגיעו לכדי חריגות בכל המפלסים.כמו כן ביום ו יסגר שקע קפריסאי אשר יתן תמיכה למשקעים מרובים במערכת זו.יש לציין את העובדה שכרגע המפות כרגיל משנות את תרחישן השקם והערב וכבר ביומיים האחרונים ראינו כ5 תרחישים שונים הכוללים גם התקפלות של האפיק מערבה.

כמו כן אין ולא תהיה אחדות בין המודלים ודבר זה יקשה מאוד על החזאים לתת תחזית מהימנה מאחר והמערכת מאוד מורכבת.

אציין בנוסף שעקב מורכבותה של הסינופטיקה וכן הרמה האימתנית ממערב לנו שמיבשת את מערב אירופה יהיה קשה לתת צפי לאופיה המדוייק של המערכת וכן הזמן הארוך עד להתממשותה גורם לי לפחות הרבה שעות של ניתוחים וחישובים והדבר מאתגר לא פחות.

רק הרצון להעניק לכם את הקירבה  את התרחיש האמיתי בצורה הטובה ביותר נותנת לי להעז ולתת כאן לראשונה את הצפי שלי.

שלא יהיו טעויות.הצפי שלי מחושב היטב ואם היה לי חשש שאטעה בצורה ניכרת פשוט לא הייתי נותן ומפרסם כאן וזאת למרות הלחץ וההודעות המרובות מכם.

הכל אופן החל מיום ו הבא 30.12 נהיה מושפעים מאותו אפיק עם שקע קפריסאי אשר ישפיע בהדרגתיות על אזורנו.מערכת זו צפויה להתעמק ולשרות מס ימים באזורנו וכן לגרום לשלג לפחות בהרי הצפון והמרכז.כעת אין מעבר לצפי זה מהחינת הפרטים הקטנים יותר ,רק אומר שזו מערכת סוערת וחריגה ראשונה כאשר הצפי לאותה רמה לשהות במערב היבשת עוד תקופה בת שבועיים ובעקבות כך תיגרם סערה נוספת וקרה אצלינו לאחר סערה זו.פרטים יגיעו בהמשך.יש לציין שעד יום ו הבא יש לנו מערכת בת 2 גלים שאותה אסור לשכוח מאחר והיא תוריד עוד עשרות מילימטרים אצלינו ויש לקחתה בחשבון.תהנו וערב טוב. 

תודה רבה

רב תודות לידידנו מרשמלו על התחזית המפורטת והמאתגרת.

המודלים השונים מזה יומיים כבר יותר ממרמזים לנו על המערכת של סוף השנה הלועזית.

בהחלט הולך להיות מרתק.

יהי רצון שיהיה לנו חורף עטור בגשמים בכל רחבי הארץ.זה כבר לא עיניין של שלג פה שלג שם  זה כבר מצב חירום כי הכנרת פשוט הולכת ונעלמת והחקלאים במצוקה ובסוף כולנו נשלם על זה.ולמרשמלו היקר חזק וברוך

תודה הסיכוי שלג בירושלים גדול?

"הרי הצפון והמרכז", זה נשמע שכן...

העם דורש שלג!emo_85.png

ועידכון לילה מקדים קצת את העסק, האפיק בדכון לילה הגיח מצפון במסלול יבשתי, מצויין לנו

מנהל הפורום
1000+

המודלים יתעתעו בנו עוד הרבה.נשארנו עם צפי למערכת בסוף החודש.

זה נכון מאוד.הדבר נובע כתוצאה מסינופטיקה מורכבת עקב תופעות חריגות לעונה החל מרמה נרחבת ברוב היבשת שפשוט לא זזה ממקומה וכלה בניסי ניסים של מערכות שמגיעות אלינו מצפון כי אם אלו לא היו היינו בבעיה חריפה.הרמה המדוברת תעזוב מתי שהוא את מערב אירופה אך צריך לזכור שכשהיא תעזוב היא לא תתמוסס אלא תעבור לחלק אחר שלה  ובאופן טבעי זה היה אמור עפ החוקים הרגילים להתמזרח אלינו ולגרום לעצירת מערכות אך שוב בדרך נס זה לא קורה ואנו ממשיכים לקבל מערכות כולל מערכת של שבת הבאה 30.12 שתהיה כצפוי סוערת על אף משחקיהם של המודלים והאפיק המדובר יגיע בשני גלים האחד ב30.12 ואילו השני כמה ימים אחריו ועליו כבר רמזתי אמש.

תודה רבה על התחזיות!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מזג אוויר - בארץ ובעולם
בחר
בחר